X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Joachim Brudziński o podwyżkach w służbach mundurowych: mają zniwelować wieloletnie zaniedbania

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2018 15:10
- Dzięki programowi modernizacji służb mundurowych nadrabiamy zaległości z ostatnich kilku, a może kilkudziesięciu lat - poinformował minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński.
Audio
  • Szef MSWiA o podwyżkach w służbach mundurowych (IAR)
Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński
Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim BrudzińskiFoto: PAP/Marek Zakrzewski

Szef MSWiA wziął udział w Pile w odprawie z komendantami policji i Państwowej Straży Pożarnej województwa wielkopolskiego.

- Wcześniej brakowało środków na modernizację i sprzęt oraz godziwe wynagrodzenie dla funkcjonariuszy. Próbujemy te zaniechania nadrabiać z pomocą waszych przełożonych. Niwelujemy kilkuletnie, a może kilkudziesięcioletnie zaniedbania nas polityków - powiedział Joachim Brudziński.

- Bo nie było winą waszych przełożonych, funkcjonariuszy policji, straży pożarnej, straży granicznej, że służby te były przez wiele lat niedofinansowane, że brakowało środków na modernizację komend, że brakowało środków na sprzęt, że brakowało środków na godziwe wynagrodzenia - dodał.

Szef MSWiA przypomniał, że w ramach programu modernizacji do roku 2020 do wszystkich służb mundurowych podległych resortowi spraw wewnętrznych popłynie ponad 9 mld zł, m.in. na uposażenia, zakup sprzętu i remont bądź budowę obiektów.

Brudziński podkreślił, że poziom zaufania obywateli do służb jest "imponujący". - Tak samo jak jest wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa obywateli w naszym kraju. Sięgający już bez mała 90 procent - dodał. Jak powiedział szef MON, "nie bierze się to znikąd". - On jest owocem waszej żmudnej i bardzo ciężkiej pracy - powiedział.

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef MSWiA Joachim Brudziński: będą podwyżki dla policjantów

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 13:46
- Bezpieczne państwo i bezpieczni obywatele to dobrze wyszkolona, dobrze wyposażona i dobrze opłacana policja - mówił w Katowicach minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. Zapewnił, że będą środki na podwyżki dla funkcjonariuszy - także tych dopiero rozpoczynających służbę w policji. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: nasze żmudne działania prowadzą do podniesienia bezpieczeństwa

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 13:10
- Nasze żmudne, codzienne działania prowadzą do podniesienia bezpieczeństwa wewnętrznego, ale również do poczucia bezpieczeństwa Polaków - powiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Podziękował funkcjonariuszom za sprawne działania w walce z przestępczością.
rozwiń zwiń