X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Sankcje dyplomatyczne wobec Turcji. Europejscy przywódcy zdecydowali

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2020 04:35
Unia Europejska przygotuje sankcje dyplomatyczne wobec Turcji za jej wiercenia na Morzu Śródziemnym w poszukiwaniu ropy i gazu. Z decyzją o nałożeniu restrykcji gospodarczych Wspólnota wstrzymuje się do marca. Takie są ustalenia unijnych przywódców na szczycie w Brukseli.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/areporter
1200_UE_shutterstock.jpg
Budżet UE, klimat, koronawirus. Pierwszy dzień unijnego szczytu w Brukseli

Na razie na czarną listę zostaną wpisane osoby oskarżane o planowanie lub branie udziału w nielegalnych wierceniach, przeciwko którym protestują Grecja i Cypr.

Czytaj także:

Europejscy przywódcy zlecili szefowi unijnej dyplomacji przygotowanie do marca raportu na temat politycznych i gospodarczych relacji Europy z Turcją. To - jak mówią dyplomaci - pozwoliłoby wybrać obszary do ewentualnych sankcji sektorowych, lub zaoferować bliższe relacje w zależności od postępowania Turcji.

pb

Czytaj także

Konflikt o Górski Karabach. Prezydent Azerbejdżanu: Turcja weźmie udział w procesie pokojowym

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2020 02:34
- Odpowiedzialność za utrzymanie pokoju w regionie konfliktu o Górski Karabach weźmie na siebie także Turcja - oświadczył we wtorek nad ranem prezydent Azerbejdżanu Ilham Alijew. Podkreślił, że cieszy go "kapitulacja Armenii w konflikcie o Górski Karabach".
rozwiń zwiń