X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Aktorska rodzina zachęca do szczepień przeciw COVID-19. Nowa kampania prozdrowotna

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2020 16:33
Stanisław Banasiuk i Mateusz Banasiuk – aktorzy, ojciec i syn, występują w tych rolach także w spocie zachęcającym do szczepień przeciw COVID-19, przygotowanym przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.
Kadr z klipu promującego szczepienia przeciwko COVID-19
Kadr z klipu promującego szczepienia przeciwko COVID-19Foto: Kancelaria Premiera/Youtube

Kampania, o której poinformowała w niedzielę KPRM, rusza w internecie i telewizji. Tego dnia Polska dołączyła do krajów, w których rozpoczęły się szczepienia przeciw koronawirusowi wywołującemu COVID-19.

premier tt 1200.jpg
Premier: szczepionka to szansa na powrót do normalności

- Troskę o najbliższych wyniosłem z domu, dlatego zaszczepię się przeciw COVID-19 – mówi w kilkunastosekundowym filmiku Mateusz Banasiak. Ojciec deklaruje, że zaszczepi się dla syna.Obaj aktorzy wystąpili w spocie opublikowanym w kwietniu w ramach kampanii edukacyjnej "Profilaktyka zachowań w walce z chorobami wirusowymi" zainicjowanej przez kancelarię premiera, Ministerstwo Zdrowia i Państwową Inspekcję Sanitarną.

Czytaj także:

Wówczas promowali codzienne zachowania ważne dla przeciwdziałania epidemii: mycie rąk co najmniej przez 30 sekund, unikanie kontaktów z wieloma osobami czy zasłanianie ust i nosa przy kichaniu.

fc

Czytaj także

"Przez infolinię, internet lub u lekarza". Wiceminister zdrowia o tym, jak zapisać się na szczepienie

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2020 09:25
Rusza krajowy program szczepień przeciwko koronawirusowi. Najpierw zostaną zaszczepieni medycy, później najstarsi seniorzy. Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska poinformował, że seniorzy otrzymają zaproszenia na szczepienie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skutki uboczne po szczepieniu przeciwko COVID-19? Wirusolog rozwiewa wątpliwości

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2020 10:09
Wirusolog, doktor Krzysztof Kucharczyk powiedział, że gdyby szczepionka przeciw koronawirusowi wywoływała skutki uboczne, to wiedzielibyśmy o nich.
rozwiń zwiń