more_horiz
Wiadomości

Jak Polacy oceniają Narodowy Program Szczepień? Jest nowy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 09:13
Z najnowszego sondażu United Surrey, który został przeprowadzony na zlecenie WP, wynika, że 51,1 proc. ankietowanych pozytywnie wypowiada się o Narodowym Programie Szczepień.  
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Narodowy Program Szczepień ruszył pod koniec grudnia 2020 roku. Jak przekazało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia, do tej pory wykonano 8 845 735 szczepień. "W pełni zaszczepionych jest 2 288 959 osób" - czytamy w raporcie. Pierwszą dawkę szczepionki na COVID-19 przyjęło natomiast 6 556 776 osób.


mid-epa09093535 (1).jpg
Trzecia fala pandemii w Europie. Zobacz, jakie obostrzenia obowiązują w innych krajach

Czytaj także:

Z najnowszego sondażu United Survey dla WP wynika, że większość Polaków pozytywnie ocenia rządowy program szczepień.
"Jak Pani/Pan ocenia organizację Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19?" - takie pytanie usłyszeli ankietowani.

Odpowiedzi "zdecydowanie dobrze" udzieliło 8,7 proc. respondentów. Natomiast 42,4 proc. przekazało, że "raczej dobrze" ocenia organizację Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19.

Nie wszyscy jednak wydali pozytywną ocenę. 32,6 proc. ankietowanych odpowiedziało: "raczej źle". Za odpowiedzią "zdecydowanie źle" było 9,8 proc. badanych. Natomiast zdania w tej sprawie nie ma 6,4 proc. respondentów.

pp

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem