more_horiz
Wiadomości

Na jednym z pasów stołecznej Wisłostrady zapadła się jezdnia. Trwają prace naprawcze

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021 20:51
Na jednym z pasów Wisłostrady w kierunku Mokotowa zapadła się jezdnia. Na pewnym odcinku lewego pasa ruch jest wyłączony - wynika z informacji przekazanych przez dyżurnego stołecznego Centrum Zarządzania Kryzysowego. W miejscu zdarzenia utworzyły się korki. Trwają prace naprawcze.
Zapadnięta jezdnia na Wisłostradzie w Warszawie
Zapadnięta jezdnia na Wisłostradzie w WarszawieFoto: PAP/Tomasz Gzell

Jak poinformował dyżurny Centrum Zarządzania Kryzysowego, do zapadnięcia się jezdni doszło na wysokości Wybrzeża Gdyńskiego 4 w kierunku Mokotowa. Na miejscu trwa naprawa. - Ruch w tym miejscu powinien zostać przywrócony ok. godz. 22 - poinformowała wiceszefowa Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie Karolina Gałecka.

1200_droga_shutterstock.png
Powstanie ponad 20 kilometrów trasy ekspresowej S19, która jest częścią Via Carpatii


"Służby drogowe ZDM Warszawa i MPWiK prowadzą intensywne prace naprawcze po zapadnięciu jezdni Wisłostrady przy ul. Krasińskiego. Za ok. 1,5 godz. ruch w tym miejscu powinien zostać przywrócony" - poinformowała na Twitterze wiceszefowa ZDM Karolina Gałecka. Jak informują kierowcy, na miejscu zdarzenia występują znaczne utrudnienia w ruchu.

dz

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem