X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Digital Summit w Tallinie. Premier Mateusz Morawiecki zabierze głos podczas panelu liderów

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2021 02:57
Premier Mateusz Morawiecki weźmie we wtorek zdalnie udział w "Cyfrowym Szczycie" "Tallin Digital Summit", który organizowany jest w estońskiej stolicy - Tallinie. Jest to forum dyskusyjne poświęcone szeroko rozumianej łączności.
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: Adam Guz/KPRM

W tym roku "Cyfrowy Szczyt" koncentrować się będzie na związkach pomiędzy infrastrukturą transgraniczną, geopolityką i technologiami cyfrowymi. Głównymi tematami będą zagadnienia poświęcone "łączności zaufanej", Inicjatywie Trójmorza, a także publicznej infrastrukturze cyfrowej.

duda cyber 21903240 1200.jpg
Prezydent: transformacja cyfrowa będzie główną siłą napędową ożywienia gospodarczego

- Gdy świat zamknął się z powodu pandemii, zdaliśmy sobie sprawę jak mocno jesteśmy połączeni. Nasze życie zależy od tej łączności i musi być ona oparta na zaufaniu - mówiła premier Estonii Kaja Kallas w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

Posłuchaj
00:50 digital.mp3 Mateusz Morawiecki weźmie udział w "Cyfrowym Szczycie" w Tallinie . Relacja Kamila Zalewskiego (IAR)

 

W ramach poszczególnych paneli będą omawiane takie kwestie, jak przyspieszenie transformacji cyfrowej usług rządowych czy wspieranie wzrostu gospodarczego napędzanego innowacjami. Premier Mateusz Morawiecki o godz. 9:45 będzie uczestnikiem panelu liderów o nazwie "Zmobilizowanie światowych demokracji dzięki łączności zaufanej".

Czytaj także:

Dyskusja ma być poświęcona temu, w jaki sposób można wykorzystać zaufanie, przejrzystość i swobodny przepływ danych, aby podnieść wiarygodność i atrakcyjność transgranicznych inwestycji infrastrukturalnych. Miałyby one wpływać na pobudzenie wzrostu gospodarczego i wzmacnianie spójności międzypaństwowej oraz bezpieczeństwa w regionie.

W tej samej debacie wezmą też udział między innymi szefowa estońskiego rządu Kaja Kallas czy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Valdis Dombrovskis.

fc

Czytaj także

E-usługi stają się codziennością. Pozwalają zweryfikować dane samochodu, autobusu oraz punkty karne kierowcy

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2021 08:46
W lipcu profil zaufany założyło prawie 600 tys. osób. To trzeci pod tym względem miesiąc w 10-letniej historii usługi. Profil zaufany jest kluczem do e-usług. Umożliwia potwierdzanie tożsamości w internecie. Dzięki temu każdy, kto go ma, sprawy urzędowe może załatwiać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cyberprzestępcy zmasowali ataki. Polska na celowniku działań hakerskich

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2021 08:45
Rosnące zagrożenie oraz duży spadek w rankingu bezpieczeństwa cybernetycznego – to konsekwencje wzmożonych działań hakerskich skierowanych przeciw polskim użytkownikom i firmom - alarmuje Gazeta Bankowa. Polska sieć ponownie przeżywa oblężenie cyberataków.
rozwiń zwiń