Tarnów: szkoła zamknęła drzwi przed prezesem PiS
Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie nie zgodził się na spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z wyborcami w murach uczelni.
2012-07-18, 13:13
Posłuchaj
Prof. Stanisław Komornicki utrzymuje, że uczelnia nie wynajmuje swoich pomieszczeń na spotkania o charakterze politycznym.
Zaskoczenia nie kryje szef struktur PiS w Tarnowie, poseł Edward Czesak. Przypomina, że na tarnowskiej uczelni organizowano już spotkania studentów z politykami. Wymienia np. wizytę ministra Jarosława Gowina.
W przesłanym do Radia Kraków komunikacie tarnowska PWSZ zaznacza, że jako "uczelnia publiczna udostępniała sale na spotkania ze studentami i pracownikami szkoły przedstawicielom administracji rządowej i samorządowej". Wymieniono w nim dwukrotne wizyty premierów w tym Jarosława Kaczyńskiego.
Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>
REKLAMA
Ostatecznie Jarosław Kaczyński jako poseł i prezes Prawa i Sprawiedliwości spotka się z wyborcami z regionu tarnowskiego w teatrze.
tj
REKLAMA