PŚ siatkarzy. Zmiana warty w ekipie Heynena, gwiazdy wracają na posterunek

2019-10-04, 07:21

Reprezentacja Polski siatkarzy podczas PŚ w Japonii . Foto: print screen/worldcup.2019.fivb.com

W Japonii trwa PŚ siatkarzy z udziałem reprezentacji Polski. Tym razem do kadry Vitala Heynena dołączyli zawodnicy, którzy występowali w mistrzostwach Europy. Biało-czerwoni turniej zaczęli od dwóch wygranych: z Tunezją i Japonią. W piątek o 8.00 zmierzą się z USA.

• Podopieczni trenera Vitala Heynena zajęli trzecie miejsce na ostatnio zakończonych mistrzostwach Europy. W meczu o trzecie miejsce biało-czerwoni pewnie pokonali Francję 3:0
  • Pucha Świata w Japonii odbywa się w dniach 1-15 października
  • W PŚ rozgrywanym w Tokio cztery lata temu biało-czerwoni zajęli trzecie miejsce. Na najwyższym stopniu podium stanęli siatkarze USA przed drużyną Włoch
  • Obecna edycja PŚ odbywa się w Hiroszimie

>>> PUCHAR ŚWIATA SIATKARZY - TERMINARZ

>>> TABELA PŚ

Podopieczni Vitala Heynena nie zwalniają tempa. Brązowi medaliści tegorocznych mistrzostw Europy tym razem biorą udział w PŚ w Japonii. Tym razem kadrę uzupełnili zawodnicy, którzy grali w czempionacie Starego Kontynentu. Do "Kraju Kwitnącej Wiśni" nie polecieli Piotr Nowakowski oraz Dawid Konarski.