more_horiz
Wiadomości

Sensacja na gali w Las Vegas. Dmitrij Biwoł pokonał Saula "Canelo" Alvareza

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2022 09:50
Do wielkiej sensacji doszło podczas gali bokserskiej w Las Vegas. Rosjanin Dmitrij Biwoł (20-0, 11 KO) pokonał Meksykanina Saula "Canelo" Alvareza (57-2-2, 39 KO) i obronił tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBA. 
Od lewej: Dmitrij Biwoł punktuje Saula Canelo Alvareza podczas walki na gali w Las Vegas. Rosjanin obronił tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBC
Od lewej: Dmitrij Biwoł punktuje Saula "Canelo" Alvareza podczas walki na gali w Las Vegas. Rosjanin obronił tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBCFoto: PAP/EPA/ETIENNE LAURENT

Dmitrij Biwoł pokonał Saula Alvareza

Mimo że Rosjanin był obrońcą tytułu, to wielu ekspertów wskazywało na "Canelo" Alvareza jako faworyta pojedynku. Od samego początku Meksykanin nacierał na rywala, ale Biwoł skutecznie blokował ciosy Saula. Sędziowie w pierwszych rundach punktowali na korzyść "Canelo". 

Z biegiem czasu Rosjanin prezentował się zdecydowanie lepiej kondycyjnie i nie popełniał większych błędów. To ciosy Dmitrija Biwoła częścej dosięgały utytułowanego pięściarza. Ostatecznie górą w pojedynku był Rosjanin. 

Na koniec sędziowie jednogłośnie punktowali 115:113 na korzyść Dmitrija Biwoła. 

"Canelo" Alvarez znalazł pogromcę

Saul Alvarez był niepokonany od... 2013 roku. Przez większość ekspertów uznawany jest za najlepszego pięściarza w historii bez podziału na kategorie wagowe. 


red

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem