more_horiz
Wiadomości

Liga Narodów: reprezentacja Ukrainy zagra mecze na stadionie ŁKS-u Łódź

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022 16:38
Łódzki Klub Sportowy poinformował, że na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla odbędą się dwa spotkania 3. i 4. kolejki grupy pierwszej dywizji B Ligi Narodów, w których Ukraina zmierzy się z Armenią i Irlandią.
Reprezentacja Ukrainy mecze dwóch kolejek Ligi Narodów rozegra na stadionie ŁKS-u Łódź
Reprezentacja Ukrainy mecze dwóch kolejek Ligi Narodów rozegra na stadionie ŁKS-u ŁódźFoto: Shutterstock.com/Vitalii Vitleo

Liga Narodów. Dwa mecze reprezentacji Ukrainy na stadionie ŁKS-u Łódź

Mecz Ukraina - Armenia zaplanowano na 11 czerwca o godz. 15, a z kolei spotkanie Ukrainy z Irlandią odbędzie się trzy dni później o godz. 20.45. Areną zmagań będzie nowy Stadion ŁKS Łódź im. Władysława Króla. 

Poprzednią edycję turnieju Ligi Narodów wygrali Francuzi, którzy pokonali w Mediolanie Hiszpanów 2:1. W pierwszej odsłonie tych rozgrywek najlepsi okazali się Portugalczycy. Finał odbywał się w Porto, gdzie wygrali 1:0 z Holandią.

Stawką Ligi Narodów są punkty w rankingu FIFA, a także możliwość kwalifikacji do mistrzostw Europy. Udział w Euro 2024 przysługuje zwycięzcy zmagań w każdej z czterech dywizji.

Polska w Lidze Narodów

W tym sezonie reprezentacja Polski znalazła się w czwartej grupie dywizji A. Biało-Czerwoni zmierzą się z Belgią, Holandią oraz Walią.


Czytaj także:

red/Lkslodz.pl 

Zobacz także

Zobacz także