more_horiz
Wiadomości

Ekstraklasa: koronawirus miesza w rozgrywkach. Mecz Radomiak - Piast Gliwice przełożony

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2021 16:21
Zaplanowany na niedzielę mecz 17. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Radomiakiem i Piastem Gliwice został przełożony. Wszystko z powodu zakażeń koronawirusem w ekipie z Gliwic. Nowy termin meczu nie został jeszcze ustalony.
Mecz Ekstraklasy Radomiak Radom - Piast Gliwice został przełożony z powodu przypadków zakażenia koronawirusem w śląskim zespole - poinformowały władze rozgrywek
Mecz Ekstraklasy Radomiak Radom - Piast Gliwice został przełożony z powodu przypadków zakażenia koronawirusem w śląskim zespole - poinformowały władze rozgrywekFoto: Shutterstock.com/Dziurek
  • Wcześniej przełożono mecz 1/16 finału Pucharu Polski między Piastem Gliwice i Górnikiem Zabrze
  • Nowy termin spotkania z Radomiakiem Radom nie jest jeszcze znany

- W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w zespole Piasta Gliwice oraz zaleceniami Zespołu Medycznego PZPN, Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. informuje, iż mecz 17. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Radomiak RadomPiast Gliwice zostaje przełożony z urzędu na inny termin - głosi komunikat.

- Zgodnie z art. 10.2. Regulaminu Rozgrywek Piłkarskich o Mistrzostwo Ekstraklasy na sezon 2021/2022, Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A., w porozumieniu z podmiotem posiadającym licencję nadawcy, wyznaczy rozegranie meczu na inny dzień; termin zostanie ustalony odrębnie. Jednocześnie informujemy, że zakupione bilety na to spotkanie zachowują ważność na nowy termin rozegrania meczu - napisała Ekstraklasa S.A.

Już wcześniej przełożono mecz 1/8 finału Pucharu Polski między Piastem i Górnikiem Zabrze

W meczu 18. kolejki Ekstraklasy Piast Gliwice zagra na wyjeździe z Rakowem Częstochowa (10 grudnia, godz. 20.30) z kolei Radomiak Radom podejmie u siebie lidera rozgrywek Lech Poznań (12 grudnia, godz. 17.30). 

Czytaj także:

Zobacz także

Zobacz także