more_horiz
Wiadomości

Liga Narodów: Biało-Czerwoni już w Cardiff. "Meldujemy się"

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2022 15:32
Polscy piłkarze przylecieli w sobotę wczesnym popołudniem do Cardiff, gdzie w niedzielę wieczorem rozegrają mecz z Walią, którym zakończą rywalizację w grupie 4 dywizji A Ligi Narodów.
Selekcjoner Czesław Michniewicz wysiada z autokaru reprezentacji Polski po przyjeździe do hotelu w Cardiff
Selekcjoner Czesław Michniewicz wysiada z autokaru reprezentacji Polski po przyjeździe do hotelu w Cardiff Foto: PAP/Leszek Szymański

- Meldujemy się z Cardiff, gdzie już czekają na nas pierwsi kibice! - napisano na portalu Łączy nas Piłka.

Mecz z Walią o dużą stawkę 

Po porażce w czwartek w Warszawie z Holandią 0:2 Biało-Czerwoni będą walczyć z Walią o utrzymanie w gronie 16 najlepszych drużyn Ligi Narodów.

Z Walią nie zagrają kontuzjowany Arkadiusz Reca (nie grał też z Holandią) oraz Mateusz Łęgowski, który dołączył do reprezentacji młodzieżowej.

Szymon Żurkowski do dyspozycji 

W niedzielę do dyspozycji trenera Czesława Michniewicza będzie natomiast Szymon Żurkowski, który z "Oranje" musiał pauzować za kartki, a poza tym opuścił na krótko zgrupowanie, gdyż - jak poinformował selekcjoner - w dniu meczu urodziła mu się córka.

Biało-Czerwoni nie mogą sobie pozwolić na porażkę z Walią, bo to oznaczałoby spadek do niższej dywizji tych rozgrywek. 1 czerwca we Wrocławiu pokonali tego rywala 2:1.

Niedzielny mecz w Cardiff rozpocznie się o godz. 20.45. 

Czytaj także:

PolskieRadio24.pl

Zobacz także

Zobacz także