more_horiz
Wiadomości

Czesław Michniewicz z wiadomością dla Igi Świątek. "Konkurencja nie śpi"

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2022 12:51
Czesław Michniewicz zamieścił na Instagramie zdjęcie z kortu tenisowego. Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski postanowił zaczepić Igę Świątek humorystycznym komentarzem.
Czesław Michniewicz zaczepił Igę Świątek
Czesław Michniewicz zaczepił Igę ŚwiątekFoto: Instagram czeslaw_michniewicz SHANNON STAPLETON/Reuters/Forum

Michniewicz z wiadomością dla Świątek. "Konkurencja nie śpi"

Po sieci regularnie krążą memy z Robertem Lewandowskim w roli głównej. Ma to związek z rywalizacją o miano najlepszego polskiego sportowca. Internauci wskazują Świątek jako największe "zagrożenie" dla napastnika Barcelony ze względu na jej regularne sukcesy. Pierwsza rakieta świata żartobliwie nazywana jest "g******om z paletkom".

- Jeśli chodzi o memy z Robertem Lewandowskim i mną, to mnie śmieszą. Nie wysyłamy ich sobie, jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. Ale na pewno poruszę ten temat, jak się spotkamy - przyznała Świątek podczas ostatniej konferencji prasowej w Warszawie.

Tym razem do internetowego trendu dołączył selekcjoner Czesław Michniewicz, który wrócił do kraju po zgrupowaniu reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni najpierw zagrali w Warszawie z Holandią, a następnie - z Walią w Cardiff.

Selekcjoner opublikował na Instagramie zdjęcie z kortu tenisowego. "Starszy pan z paletkom". Iga Świątek, konkurencja nie śpi" - czytamy w opisie.

Intensywna końcówka sezonu

Ostrawa, San Diego, WTA Finals w teksańskim Fort Worth oraz potencjalnie turniej finałowy Billie Jean King Cup w Glasgow - tak może wyglądać pięć ostatnich tygodni Świątek w sezonie 2022.

Udział w trzech pierwszych imprezach jest niemal pewny. 21-letnia raszynianka potwierdziła, że wystartuje w San Diego, choć turniej w Kalifornii zaczyna się zaraz po zakończeniu zmagań w Czechach.

Turniej w Ostrawie rozpocznie się już w poniedziałek.

Czytaj także:

Iga Świątek Iga Świątek

red/Instagram

Zobacz także

Zobacz także