more_horiz
Wiadomości

Ekstraklasa: Kamil Drygas nie dla Wieczystej Kraków. Dyrektor sportowy Pogoni Szczecin zabrał głos

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2023 08:13
Jeszcze w środę portal "Meczyki.pl" informował, że Kamil Drygas wkrótce trafi do trzecioligowej Wieczystej Kraków. Tym doniesieniom zdecydowanie zaprzeczył dyrektor sportowy Pogoni Szczecin Dariusz Adamczuk w rozmowie z "Radiem Szczecin". 
Kamil Drygas w barwach Pogoni Szczecin
Kamil Drygas w barwach Pogoni SzczecinFoto: Shutterstock.com/Marcin Kadziolka

W ostatnich dniach trwa prawdziwa ofensywa transferowa występującej w III lidze Wieczystej Kraków. Po zakontraktowaniu byłego piłkarza Lechii Gdańsk Simeona Sławczewa, do ekipy z Małopolski miał trafić Kamil Drygas z Pogoni Szczecin

Dyrektor sportowy Pogoni Szczecin: nie będzie transferu Kamila Drygasa do Wieczystej Kraków

Jak informował portal "Meczyki.pl" Kamil Drygas miał rozwiązać obowiązującą do czerwca 2024 roku umowę z "Portowcami" i związać się kilkuletnim kontraktem z Wieczystą. Wszystko miało się jeszcze wyjaśnić przed obozem przygotowawczym w Turcji. 

Na antenie "Radia Szczecin" do tej kwestii odniósł się Dariusz Adamczuk, dyrektor sportowy "Portowców". - Transferu Kamila Drygasa do Wieczystej Kraków nie będzie - stwierdził. 

Transfer Drygasa byłby z pewnością największym hitem transferowym tej zimy. W tym sezonie 31-letni pomocnik zagrał w 17 spotkaniach Pogoni, w których strzelił trzy gole. 

Pomocnik trafił do Szczecina w lipcu 2016 roku z Zawiszy Bydgoszcz. Jego obecny kontrakt z Pogonią jest ważny do końca czerwca 2024 roku. Do tej pory zagrał w 193 spotkaniach i zdobył 39 bramek. 

Czytaj także:

red/Radio Szczecin

Zobacz także

Zobacz także