more_horiz
Wiadomości

Ekstraklasa: Raków Częstochowa sfinalizował transfer! Adrian Gryszkiewicz piłkarzem lidera

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2023 20:38
Adrian Gryszkiewicz został nowym piłkarzem lidera Ekstraklasy Rakowa Częstochowa. 23-latek podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok - poinformował klub. 
Adrian Gryszkiewicz na zasadzie transferu definitywnego dołączył do Rakowa Częstochowa
Adrian Gryszkiewicz na zasadzie transferu definitywnego dołączył do Rakowa CzęstochowaFoto: Shutterstock.com/Mikolaj Barbanell

Gryszkiewicz w ostatnim czasie grał na boiskach 2. Bundesligi w SC Padeborn. Wcześniej przez cztery lata grał w Górniku Zabrze, dla którego rozegrał 94 spotkania. Obrońca jest wychowankiem Gwarka Zabrze. 

Oficjalnie: Adrian Gryszkiewicz piłkarzem Rakowa Częstochowa

- Jestem szczęśliwy i zadowolony, że trafiłem do takiego klubu, jakim jest Raków Częstochowa. Wiem, że są tutaj przede mną duże cele, takie też stawiam sam przed sobą. Nie pozostaje nic innego jak pracować i zrobić wszystko, żeby te cele osiągnąć - powiedział Adrian Gryszkiewicz. 

- Adrian jest lewonożnym zawodnikiem, pasującym do profilu obrońcy, którego szukaliśmy. Obserwowaliśmy go od dłuższego czasu i chcieliśmy sprowadzić już latem. Ma za sobą trudne pół roku w Paderborn, kiedy nie mógł liczyć na regularną grę. Wierzymy jednak, że w Rakowie rozwinie skrzydła - mówi Robert Graf, dyrektor sportowy częstochowian.

Raków Częstochowa został mistrzem rundy jesiennej Ekstraklasy. Pierwszym rywalem podopiecznych Marka Papszuna po zimowej przerwie będzie Warta Poznań. 


Czytaj także
:

red/Rakow.com

Zobacz także

Zobacz także