more_horiz
Wiadomości

Ekstraklasa: Adam Mandziara skomentował spadek Lechii Gdańsk. "Skończmy lamentować i tworzyć spiskowe teorie"

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2023 11:58
- Spadek z Ekstraklasy to jedna z największych porażek, jakie przeżyłem. Jestem wkurzony i rozczarowany całą sytuacją - napisał na Instagramie Adam Mandziara, były prezes Lechii Gdańsk. Po 15 latach zespół ze stolicy Trójmiasta spadł do Fortuna 1 Ligi.
Adam Mandziara, były prezes Lechii Gdańsk skomentował w mediach społecznościowych spadek ekipy z Trójmiasta
Adam Mandziara, były prezes Lechii Gdańsk skomentował w mediach społecznościowych spadek ekipy z TrójmiastaFoto: FORUM/Lukasz Dejnarowicz

Na trzy kolejki przed końcem sezonu Lechia Gdańsk pożegnała się z Ekstraklasą i od lata będzie występować w Fortuna 1 Lidze, choć wciąż jeszcze nie wiadomo jak potoczą się dalsze losy gdańskiego klubu.

Adam Mandziara:Lechia Gdańsk przeżyje ten spadek finansowo i sportowo

W mediach społecznościowych spadek Lechii skomentował były prezes Adam Mandziara, który zaznaczył, że również popełni błędy w trakcie pracy w klubie. - Dla mnie to kumulacja niewiarygodnej ilości błędów popełnionych przez zarząd klubu, dział sportowy, szkoleniowy i drużynę. Do poziomu dopasowały się absolutnie wszystkie działy w klubie. Ale przyznaję, że osobiście też popełniłem błędy - napisał.

- Teraz jednak proszę was, żebyśmy skończyli lamentować i tworzyć spiskowe teorie. Spadek jest bardzo bolesny, ale to nie jest koniec świata! Lechia przeżyje ten spadek finansowo i sportowo. Ważne są teraz praca nad startem do nowego sezonu w I lidze i jak najszybszy powrót do Ekstraklasy - czytamy. 

Pożegnanie Flavio Paixao

Wkrótce biało-zieloni rozegrają swój ostatni mecz na Polsat Plus Arenie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Przeciwnikiem będzie wicemistrz Polski Legia Warszawa. W klubie zdecydowano o obniżeniu cen biletów na to spotkanie. Będzie to także ostatni mecz Flavio Paixao przed gdańską publicznością. Wraz z końcem sezonu najlepszy strzelec gdańszczan opuszcza zespół.

Sezon 2022/2023 zakończy się 7 maja. Wszystkie spotkania zaplanowano na godz. 17.30. 

>>> Więcej o Lechii Gdańsk <<< 


Czytaj także:


Ekstraklasa sezon 2022/2023

>>> Więcej o Ekstraklasie <<< 

red/Instagram/adam.mandziara

Zobacz także

Zobacz także