ATP Dubaj: Hurkacz - Sinner w ćwierćfinale turnieju. Kiedy i o której mecz Polaka?
Rozstawiony z numerem piątym Hubert Hurkacz zagra w ćwierćfinale turnieju ATP w Dubaju z Włochem Jannikiem Sinnerem, z którym rywalizował również w parze w grze podwójnej. Kiedy i o której mecz z udziałem Polaka?
2022-02-24, 07:51
Dobry początek Hurkacza w Dubaju
Hubert Hurkacz w dwóch pierwszych rundach turnieju ATP w Dubaju pewnie poradził sobie z Kazachem Aleksandrem Bublikiem i Słowakiem Alexem Malconem.
Hurkacz rywalizował również w parze z Sinnerem, gdzie dotarli do ćwierćfinału. Tam jednak oddali walkowera w meczu z duetem John Peers/Filip Polasek. Polsko-włoska para postawiła na rozgrywki w singlu.
Hubert Hurkacz - Jannik Sinner. Kiedy i o której ćwierćfinał turnieju w Dubaju?
Kolejnym rywalem 25-letniego wrocławianina będzie Włoch Jannik Sinner, z którym Polak grał razem w deblu.
REKLAMA
Mecz Hubert Hurkacz - Jannik Sinner odbędzie się w czwartek 24 lutego o godz. 13.30 czasu polskiego.
Jeżeli Polak pokona Włocha, to w półfinale imprezy zagra ze zwycięzcą pary Mackenzie McDonald - Andriej Rublow. Pojedynek ten rozpocznie się o godz. 12.00.
Pula nagród imprezy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wynosi blisko 2,8 mln dolarów.
Czytaj także:
- ATP Dubaj: Djoković wrócił na kort. Musetti postawił się Serbowi
- ATP Dubaj: Hubert Hurkacz w drugiej rundzie. Pewna wygrana Polaka
- ATP Acapulco: historyczny mecz Zvereva i Brooksby'ego. "To była niesamowita bitwa"
- Juan Martin del Potro pożegnał się z kibicami. "Ból w kolanie jest ogromny"
red/Twitter
REKLAMA
REKLAMA