MLS. Reprezentant Polski w świetnej formie. Karol Świderski znów trafił

Powołany przez trenera Michała Probierza na październikowe mecze piłkarskiej Ligi Narodów z Portugalią i Chorwacją Karol Świderski zdobył gola dla Charlotte FC w wygranym 2:0 (1:0) spotkaniu z CF Montreal w amerykańskiej lidze MLS.

2024-10-06, 10:31

Karol Świderski jest ostatnio bardzo skuteczny. Foto: Fred Kfoury III/Icon Sportswire/Associated Press/East News

Polski napastnik jest ostatnio bardzo skuteczny. Trafił do bramki w trzecim kolejnym meczu, a w sumie w tych występach zdobył cztery gole. W sezonie ma sześć trafień.

W meczu u siebie z CF Montreal Karol Świderski trafił do siatki w 34. minucie. Grał do 70., zastąpiony przez Patricka Agyemanga, który w czwartej minucie doliczonego czasu ustalił wynik.

Charlotte zajmuje piąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej z dorobkiem 48 punktów w 33 meczach. Aż 23 punkty więcej ma prowadzący w tabeli Inter Miami Leo Messiego.