Wieczór Wyborczy w Polskim Radiu 24

Wieczór Wyborczy w Polskim Radiu 24 w niedzielę, 10 maja. Jesteśmy z Państwem do godz. 23.00. Zapraszamy do słuchania!

2015-05-10, 18:40

Wieczór Wyborczy w Polskim Radiu 24
W niedzielę wybory prezydenckie. W rękach Polaków decyzja, kto przez najbliższe 5 lat będzie gospodarzem Pałacu Prezydenckiego.Foto: flickr.com/estudiante

Trwa Wieczór Wyborczy w Polskim Radiu 24. W audycji odwiedzamy wszystkie sztaby wyborcze. W relacjach naszych reporterów przekazujemy nie tylko panującą tam atmosferę, ale przede wszystkim to, jak ubiegający się o urząd prezydenta zareagowali na sondażowe wyniki wyborów.

Gośćmi Wieczoru Wyborczego są: prof. Ewa Marciniak, dr Renata Mieńkowska-Norkiene, dr Olgierd Annusewicz, dr Andrzej Anusz i dr Jacek Kucharczyk.

Eksperci Polskiego Radia 24 komentują i analizują sondażowe wyniki wyborów oraz mówią o konsekwencjach wyboru Polaków.

Informujemy też, jak głosowali nasi rodacy mieszkający w Wielkiej Brytanii, USA i Niemczech.

REKLAMA

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej