X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Monika Mikowska: technologie mobilne ułatwiają życie

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2018 14:31
Monika Mikowska projektuje rozwiązania mobilne i tworzy strategie obecności w świecie mobilnym dla największych marek w Polsce. Kierownik Lokalnych Studiów Podyplomowych UX design. Pracuje ponad czternaście lat w branży interaktywnej. Wierzy, że rozwój technologii mobilnych jest potrzebny i ułatwia codzienne życie. O nowych technologiach i swojej pracy jako współwłaścicielki agencji mobilnej Mobee Dick Monika Mikowska mówiła w audycji Kobiety Sukcesu.
Audio
  • 25.02.2018 Monika Mikowska: „Nasz mózg lubi poszukiwać czegoś ciekawego w mediach społecznościowych”
Monika Mikowska
Monika MikowskaFoto: PR24/PJ

Monika Mikowska jest orędowniczką pięknej, prostej, i praktycznej strony rozwiązań mobilnych. Jej celem jest przekonywanie jeszcze nieprzekonanych, że mobile to nie moda, a kierunek potrzebny i ułatwiający codzienne życie. Rozwój świata mobile obserwuje od 2007 roku i jest nim zafascynowana. Nie wyobraża sobie już bez niego życia.

Według Moniki Mikowskiej w korzystaniu jest smartfonów najważniejsza jest świadomość. – Na naszych telefonach najpopularniejsze są aplikacje do mediów społecznościowych – ważna jest świadomość, że zostały zaprojektowane tak, byśmy jak najwięcej czasu na nich spędzali. Nasz mózg lubi poszukiwać czegoś ciekawego w mediach społecznościowych. Mobilność możemy definiować przez pryzmat sprzętów, których używamy. W świecie mobilnym jest równowaga – gdy odzyskujemy trochę czasu dzięki technologiom mobilnym, to później ten czas na te technologie zużywamy – powiedział rozmówczyni Polskiego Radia 24.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu była Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24

Kobiety sukcesu, Kobiety biznesu w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 25.02.2018

Godzina emisji: 13:13


Czytaj także

Wyloguj się na urlop

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2015 12:02
Smartfony, laptopy, tablety – wykorzystujemy je w pracy, ale również do zabawy i relaksu. Psycholog i trener biznesu Tomasz Łysakowski radził w audycji Interakcje, jak podczas urlopu wypocząć także od korzystania z tych urządzeń i nadmiaru informacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Technologie a świąteczne zwyczaje

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 21:10
– Nowe technologie, urządzenia mobilne, czy też portale społecznościowe, wpływają na wiele aspektów naszego życia. Święta Bożego Narodzenia nie są w tym wyjątkiem – mówił w Polskim Radiu 24 Filip Sosnowski z portalu „prezentmarzen.com”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szansa dla osób z paraliżem. Polak stworzył specjalną aplikację

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2017 11:44
Piotr Palczewski – absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – stworzył aplikację pozwalającą osobom sparaliżowanym na komunikację z otoczeniem. – Chciałem zrealizować projekt, który realnie pomoże ludziom – mówił w Czasie na Naukę autor oprogramowania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ochrona rodzicielska na tabletach i komórkach to nie kaganiec

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2017 14:27
- Gdy pozwalamy dziecku korzystać np. z portali społecznościowych, wówczas młody konsument smartfona zaczyna być konsumentem świetnie rozpoznanym przez marketerów. Za pięć lat będzie człowiekiem, o którym firmy będą wiedziały niemalże wszystko – ostrzegała w Polskim Radiu 24 ekspertka ds. prywatności z F-Secure Karolina Małagocka. Odniosła się także do wyników badań F-Secure i sieci Plus "Bezpieczny smartfon dla dziecka".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mobilne muzeum ma przypomnieć Amerykanom o niemieckich obozach koncentracyjnych

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2018 09:56
Mobilne autobusowe muzeum ma przypomnieć Amerykanom o niemieckich obozach koncentracyjnych i bohaterstwie Polaków w czasie II wojny światowej. To pomysł grupy osób, które w ubiegłym roku przeprowadziły akcję "German Death Camps", jeżdżąc z banerem o takiej treści po krajach Europy Zachodniej.  W Polskim Radiu 24 rozmowa Karola Darmorosa z Kamilem Rybikowskim, jednym z organizatorów akcji.
rozwiń zwiń