more_horiz

Monika Mikowska: technologie mobilne ułatwiają życie

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2018 14:31
Monika Mikowska projektuje rozwiązania mobilne i tworzy strategie obecności w świecie mobilnym dla największych marek w Polsce. Kierownik Lokalnych Studiów Podyplomowych UX design. Pracuje ponad czternaście lat w branży interaktywnej. Wierzy, że rozwój technologii mobilnych jest potrzebny i ułatwia codzienne życie. O nowych technologiach i swojej pracy jako współwłaścicielki agencji mobilnej Mobee Dick Monika Mikowska mówiła w audycji Kobiety Sukcesu.
Audio
  • 25.02.2018 Monika Mikowska: „Nasz mózg lubi poszukiwać czegoś ciekawego w mediach społecznościowych”
Monika Mikowska
Monika MikowskaFoto: PR24/PJ

Monika Mikowska jest orędowniczką pięknej, prostej, i praktycznej strony rozwiązań mobilnych. Jej celem jest przekonywanie jeszcze nieprzekonanych, że mobile to nie moda, a kierunek potrzebny i ułatwiający codzienne życie. Rozwój świata mobile obserwuje od 2007 roku i jest nim zafascynowana. Nie wyobraża sobie już bez niego życia.

Według Moniki Mikowskiej w korzystaniu jest smartfonów najważniejsza jest świadomość. – Na naszych telefonach najpopularniejsze są aplikacje do mediów społecznościowych – ważna jest świadomość, że zostały zaprojektowane tak, byśmy jak najwięcej czasu na nich spędzali. Nasz mózg lubi poszukiwać czegoś ciekawego w mediach społecznościowych. Mobilność możemy definiować przez pryzmat sprzętów, których używamy. W świecie mobilnym jest równowaga – gdy odzyskujemy trochę czasu dzięki technologiom mobilnym, to później ten czas na te technologie zużywamy – powiedział rozmówczyni Polskiego Radia 24.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu była Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24

Kobiety sukcesu, Kobiety biznesu w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 25.02.2018

Godzina emisji: 13:13


Zobacz także

Zobacz także