more_horiz

Kobieta sukcesu: dr Agnieszka Bolikowska

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2016 14:13
Gościem audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu była dr Agnieszka Bolikowska, założycielka szkoły językowej. W swojej Językodajni wykorzystuje własną, opatentowaną metodę. W programie mówiła o swoich doświadczeniach lingwistycznych, które wyrosły z pasji poznawania inności i miłości do podróżowania.
Audio
  • 17.04.16 Dr Agnieszka Bolikowska: „Język to jest moment, kiedy chcę sięgnąć do siebie i powiedzieć drugiemu człowiekowi coś ważnego – kim jestem, skąd jestem i co jest dla mnie ważne (…)”.
Dr Agnieszka Bolikowska
Dr Agnieszka BolikowskaFoto: archiwum prywatne

Język dla gościa Polskiego Radia 24 to spotkanie z drugim człowiekiem i samym sobą – jego tajemnicą, wyjątkowością i wrażliwością.

– Język to jest moment, kiedy chcę sięgnąć do siebie i powiedzieć drugiemu człowiekowi coś ważnego – kim jestem, skąd jestem i co jest dla mnie ważne. Kluczowym pojęciem jest empatia i chęć wczucia się w drugiego człowieka – mówiła dr Agnieszka Bolikowska.

Mieszkała w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Hiszpanii. Mówi w pięciu językach. W Meksyku, w  miejscowości Oaxaca w „dzikiej” jego części, poznała codzienne życie Indian.

– Czuję się jak wieczny podróżnik. Przesiąknęłam duchem smakowania inności i ciekawości różnych kultur – powiedział gość programu Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.

Audycję prowadziła Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/dds/mr

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem