more_horiz

Kobieta sukcesu: dr Agnieszka Bolikowska

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2016 14:13
Gościem audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu była dr Agnieszka Bolikowska, założycielka szkoły językowej. W swojej Językodajni wykorzystuje własną, opatentowaną metodę. W programie mówiła o swoich doświadczeniach lingwistycznych, które wyrosły z pasji poznawania inności i miłości do podróżowania.
Audio
  • 17.04.16 Dr Agnieszka Bolikowska: „Język to jest moment, kiedy chcę sięgnąć do siebie i powiedzieć drugiemu człowiekowi coś ważnego – kim jestem, skąd jestem i co jest dla mnie ważne (…)”.
Dr Agnieszka Bolikowska
Dr Agnieszka BolikowskaFoto: archiwum prywatne

Język dla gościa Polskiego Radia 24 to spotkanie z drugim człowiekiem i samym sobą – jego tajemnicą, wyjątkowością i wrażliwością.

– Język to jest moment, kiedy chcę sięgnąć do siebie i powiedzieć drugiemu człowiekowi coś ważnego – kim jestem, skąd jestem i co jest dla mnie ważne. Kluczowym pojęciem jest empatia i chęć wczucia się w drugiego człowieka – mówiła dr Agnieszka Bolikowska.

Mieszkała w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Hiszpanii. Mówi w pięciu językach. W Meksyku, w  miejscowości Oaxaca w „dzikiej” jego części, poznała codzienne życie Indian.

– Czuję się jak wieczny podróżnik. Przesiąknęłam duchem smakowania inności i ciekawości różnych kultur – powiedział gość programu Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.

Audycję prowadziła Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/dds/mr

Zobacz więcej na temat: ludzie24

Zobacz także

Zobacz także