X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Rośnie poparcie dla Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2018 22:43
- Unia Europejska odbudowuje zaufanie obywateli do niej jako organizacji. Europejczycy widzą róznice pomiędzy Wspólnotą a poziomem życia w innych krajach - mówiła w Polskim Radiu 24 Małgorzata Bonikowska z Instytutu Spraw Politycznych.
Audio
  • 26.12.18 Świat w powiększeniu: poparcie dla Unii Europejskiej rośnie
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Po raz pierwszy większość Europejczyków uważa, że ich głos liczy się w Unii Europejskiej. Taki wniosek można wysnuć z ostatnich wyników badań Eurobarometru. Rośnie również liczba europejczyków, którzy mają pozytywny wizerunek Wspólnoty.

- Europejczycy mają bardzo duże zaufanie do instytucji unijnych, większe niż do instytucji krajowych. To bierze się z tego, że generalnie polityka krajowa jest krytykowana powszechnie. Ludzie mają niechęć do politycznych elit, ale to oczywiście różnie rozkłada się w poszczególnych krajach - mówiła Małgorzata Bonikowska.

Gość Polskiego Radia 24 zwróciła uwagę, że badania Eurostatu nie odzwierciedlają pełni sytuacji: - W Polsce na przykład jest dosyć niskie poparcie dla strefy euro. TO poparcie wynosi jedynie ok. 30 proc. To poparcie spadło w ostatnim dziesięcioleciu przez kryzys w strefie euro.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Bogumił Husejnow.

PR24

____________________

Data emisji: 26.12.18

Godzina emisji: 19:45


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak