X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Nadija Sawczenko odznaczona złotą gwiazdą Bohatera Ukrainy

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2016 18:19
Nadija Sawczenko, ukraińska pilotka skazana za współudział w zabójstwie dwóch rosyjskich dziennikarzy, została ułaskawiona przez Władimira Putina i dotarła na Ukrainę. W kraju Petro Poroszenko odznaczył ją złota gwiazdą Bohatera Ukrainy. O sprawie mówili w Debacie Dnia Jakub Dymek (Krytyka Polityczna) i Mariusz Staniszewski (Wprost)
Audio
  • 25.05.16 Mariusz Staniszewski: „Uwolnienie Nadiji Sawczenko to gest, który Władimira Putina nic nie kosztuje (…)”.
Nadija Sawczenko odbiera odznaczenie od Petra Poroszenki
Nadija Sawczenko odbiera odznaczenie od Petra PoroszenkiFoto: PAP/EPA/ROMAN PILIPEY

O uwolnienie Nadiji Sawczenko, w zamian za wydanie Rosji dwóch żołnierzy skazanych w Kijowie za dywersję i terroryzm, poprosił telefonicznie prezydent Petro Poroszenko. Władimir Putin zgodził się, a po rozmowie z rodzinami zabitych dziennikarzy, przyjął wniosek o ułaskawienie Nadiji Sawczenko. Dekret prezydenta obowiązuje od środy.

– Uwolnienie Nadiji Sawczenko to gest, który Władimira Putina nic nie kosztuje. To, że jest to prezent dla Petra Poroszenki jest oczywiste. Tak naprawdę Rosjanie nie uczynili nic szczególnego. Oddali niesłusznie skazaną i oskarżoną obywatelkę Ukrainy – mówił Mariusz Staniszewski.

– Tu pojawia się fakt drugiej rocznicy rządów Poroszenki. To uwolnienie może być powiązane z celebracją tej rocznicy – dodał Jakub Dymek.

W Debacie Dnia była również mowa o sporze o Trybunał Konstytucyjny i próbach jego rozwiązania oraz strajku w Centrum Zdrowia Dziecka.  

Audycję prowadził Krzysztof Grzybowski.

Polskie Radio 24/IAR/dds


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak