X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Płużański: Tusk jest mało wiarygodny, wielokrotnie to się potwierdzało

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2021 19:42
- Donald Tusk jest mało wiarygodny. To jest polityk, który bardzo często mija się z prawdą, któremu Polacy nie powinni ufać. Wielokrotnie dawał do tego powody - mówił w Polskim Radiu 24 Tadeusz Płużański (TVP). Gościem "Debaty dnia" był także Romuald Kiedrzyński ("Fakt").
Donald Tusk
Donald TuskFoto: shutterstock.com

Powrót do polskiej polityki były premier rozpoczął w Gdańsku. Donald Tusk spotkał się z sympatykami na Długim Targu. Jego wystąpienie wywołało skrajne emocje. 

jan filip libicki 663 FREE
Libicki o wystąpieniach Tuska: brakuje mi w nich pozytywnych wskazań programowych

- Widać, że na razie Donald Tusk nie ma propozycji dla Polaków. Fascynujące jedno jedyne zdanie, które padło na tym wiecu - poza oczywiście zagrzewaniem do boju i opowiadaniem, jak straszny jest PiS i jak to Polska przez niego traci - jest to zdanie o skróceniu tygodnia pracy do czterech dni. Przy czym on nie powiedział tego jako o programie Platformy Obywatelskiej. [...] To była jedyna rzecz, na której można by było się zawiesić w jakikolwiek sposób. Bo poza tym była to retoryka walki - ocenił Romuald Kiedrzyński.

Jak dodał publicysta "Faktu", nie ma jeszcze roku wyborczego, tymczasem obserwatorzy mogą czuć się tak, jakbyśmy byli w okresie przed wyborami.  

Do propozycji byłego premiera o skróceniu czasu pracy odniósł się Tadeusz Płużański. - Ja bym się za bardzo nie przywiązywał do tych deklaracji, bo co innego robi, a co innego mówi - zaznaczył dziennikarz TVP. 

Posłuchaj
22:52 PR24_mp3 2021_07_21-18-06-03.mp3 Publicyści o wiecu Donalda Tuska, cz. 1 ("Debata dnia")
Posłuchaj
23:23 PR24_mp3 2021_07_21-18-33-12.mp3 Publicyści o wiecu Donalda Tuska, cz. 2 ("Debata dnia")  

- Mam wrażenie, że największych oponentów i największy problem Donald Tusk ma we własnym obozie politycznym. Oczywiście będzie chciał przechwycić ludzi Hołowni, w perspektywie pokonać PiS, co jest bardzo na rękę Niemcom - podsumował gość audycji.

Więcej w nagraniu. 

***

Audycja"Debata dnia"

Prowadził: Krzysztof Świątek

GościeRomuald Kiedrzyński (Fakt), Tadeusz Płużański (TVP)

Data emisji: 21.07.2021

Godz. emisji: 18.06

kmp

Czytaj także

"Został skierowany, by zrobić w Polsce rozróbę". Witold Waszczykowski o powrocie Donalda Tuska

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2021 15:28
- Donald Tusk powrócił, żeby szkodzić obecnemu rządowi, który wyznaczył jasno interesy polskie. Te interesy zdefiniowane przez polski rząd, przez większość parlamentarną, zyskują coraz większe poparcie w Polsce od 6 lat. To się nie podoba - mówił w Polskim Radiu 24 Witold Waszczykowski, europoseł PiS. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na powrocie Tuska najbardziej traci Hołownia. PiS stabilnym liderem sondażu

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2021 12:56
Najnowszy sondaż, przeprowadzony 5 lipca, czyli już po powrocie Donalda Tuska do Polski, wskazuje, że największą stratę sondażową ponosi Polska 2050 Szymona Hołowni, chociaż spadki notują też inne partie opozycyjne. Jedyną zyskującą jest PSL.
rozwiń zwiń