more_horiz

Jak PiS chce zmienić polską wieś? Publicyści w PR24 komentują

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2022 19:13
Piotr Kusznieruk z "Trybuny Info" oraz publicysta Marek Król, ocenili w Debacie Dnia propozycje dotyczące wsparcia polskiej wsi, jakie w Przysusze zapowiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. Mówili też o tym, czy w związku z tym, swoje miejsce na wsi ma jeszcze PSL i jak w tym wszystkim odnajduje się lewica.  
Jak PiS chce zmienić polską wieś? Publicyści w PR24 komentują obietnice prezesa partii
Jak PiS chce zmienić polską wieś? Publicyści w PR24 komentują obietnice prezesa partiiFoto: PAP/Adam Warżawa

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że rząd doprowadzi do tego, że rolnicy będą mogli swoją pracę wykonywać w godzinach nocnych bez ograniczeń. - Załatwimy sprawę sporów sądowych, które toczą się wobec rolników. Dziś zaproponujemy rozwiązania dla polskiej wsi, ale za około pół roku przedstawimy program dla wsi i rolników na kolejne lata - zaznaczył.

Ważny, jak podkreślił prezes PiS, jest status rolnika na polskiej ziemi. - Nie chcemy, aby polska wieś się wyludniała. Chcemy Polski dużo bogatszej i silniejszej. Chcę, aby rolnicy wiedzieli, że jesteśmy dla nich wsparciem i że mają w Prawie i Sprawiedliwości silnego reprezentanta - zakończył prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wystąpienie ocenili w PR24 Piotr Kusznieruk z "Trybuny Info" oraz publicysta Marek Król.

Posłuchaj
51:25 PR24_mp3 2022_12_12-18-06-22.mp3 Jak PiS chce zmienić polską wieś? Publicyści w PR24 komentują obietnice prezesa partii ("Debata Dnia")

***

Audycja: "Debata Dnia"

Prowadzący: Joanna Miziołek

Gość: Piotr Kusznieruk ("Trybuna Info") oraz Marek Król (publicysta)

Data emisji: 12.12.2022

Godzina: 18:06

Zobacz także

Zobacz także