X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Współpraca Koalicji Polskiej z ruchem Trzaskowskiego? Pasławska: potrafimy współdziałać z każdą siłą polityczną

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2020 08:23
- W polityce konkurujemy na dobre pomysły, na to, by do siebie przekonać, ale w sprawach ważnych potrafimy współpracować z każdą siłą polityczną, głosujemy zawsze za interesami Polaków - powiedziała Urszula Pasławska z PSL-Koalicji Polskiej.
Urszula Pasławska
Urszula Pasławska Foto: PR24 / Robert Bartosewicz

5 września mamy dowiedzieć się, jak będzie wyglądać ruch Nowa Solidarność Rafała Trzaskowskiego. Politycy Platformy Obywatelskiej przekonują, że wzbogaci on ofertę polityczną po stronie opozycyjnej.

Konkurencja dla Koalicji Polskiej?

Sawicki PR24 1200.jpg
Kukiz’15 pozostanie w Koalicji Polskiej? Sawicki: nikt takich gwarancji dać nie może

Powołanie ruchu obywatelskiego Trzaskowski zapowiedział po przegranych wyborach prezydenckich. Jak zadeklarował, celem inicjatywy jest otwarcie na środowisko pozapartyjne i niezwiązane z PO.

Posłuchaj
14:50 PR24_MPLS 2020_08_28-07-35-38.mp3 Urszula Pasławska o zapowiedzi powstania ruchu Rafała Trzaskowskiego i o tym, czy będzie on konkurencją czy szansą na współpracę dla PSL-Koalicji Polskiej ("24 pytania")

Urszula Pasławska oceniła, że może to być konkurencja dla PSL-Koalicji Polskiej pod względem współpracy z samorządowcami. - Mamy wiele osiągnięć na tym polu. Sporo osób związanych z samorządami, które nie są w żadnych partiach politycznych, działa razem z nami - wskazała.

"Kierujemy się do mniejszych miejscowości, Rafał Trzaskowski raczej do metropolii"

Rafał Trzaskowski PAP-1200.jpg
Publicysta: otwarcie nowego ruchu Trzaskowskiego ma przykryć problemy w PO

Poseł zwróciła jednak uwagę, że pomiędzy PSL-Koalicją Polską a nowym ruchem Rafała Trzaskowskiego może pojawić się różnica w tym, do kogo kierowany będzie ich program.

- Kierujemy się przede wszystkim do samorządów mniejszych miejscowości, do Polski powiatowej, reprezentując ich sprawy, interesy oraz postulaty w Sejmie. Pan Trzaskowski będzie raczej liderem ugrupowania skierowanego do metropolii, z tym mi się przynajmniej kojarzy, ale czas to pokaże - dodała.

Pasławska: potrafimy współpracować z każdą siłą polityczną

Czy oprócz konkurencji możliwa będzie współpraca pomiędzy wspomnianymi podmiotami? - W polityce rywalizujemy na dobre pomysły, na to, by do siebie przekonać, ale w sprawach ważnych potrafimy współpracować z każdą siłą polityczną, głosujemy zawsze za interesami Polaków - zapewniła Pasławska.

* * *

Audycja: "24 pytania"
Prowadzący: Adrian Klarenbach
Gość: Urszula Pasławska, PSL-Koalicja Polska
Data emisji: 28.08.2020
Godzina emisji: 07.35

Polskie Radio 24/db

Czytaj także

Poseł PSL: nie jesteśmy zainteresowani koalicją z PiS i żadnymi "stołkami"

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2020 16:11
- Temat koalicji Polskiego Stronnictwa Ludowego z Prawem i Sprawiedliwością został zapoczątkowany przez dziennikarzy i był podkręcany. Nasze ugrupowanie idzie dziś własną drogą, środkiem - tak o doniesieniach medialnych wskazujących na możliwość współpracy między dwoma wspomnianymi partiami mówił Jarosław Rzepa, poseł PSL.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PiS negocjuje z PSL ws. koalicji? Stefan Krajewski: ja takich rozmów nie prowadzę

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2020 18:01
- Mamy czas wakacji, więc takich tematów trzeba trochę dla mediów, by było o czym rozmawiać. Być może ktoś komuś coś proponuje, ale nie mam na ten temat informacji - powiedział Stefan Krajewski, poseł PSL-Koalicji Polskiej.
rozwiń zwiń