X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Swoją aktywnością przykrył Trzaskowskiego". Karczewski o kampanii wyborczej prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2020 18:10
- Andrzej Duda mimo zmęczenia był radosny i aktywny. Zachowywał się jak na dopingu, bo był niezwykle aktywny od rana do wieczora i swoją aktywnością przykrył Rafała Trzaskowskiego - powiedział w Polskim Radiu 24 Stanisław Karczewski, były marszałek Senatu.
Stanisław Karczewski
Stanisław KarczewskiFoto: PR24/PJ

Gość Polskiego Radia odniósł się do rezultatu minionych wyborów prezydenckich. - Pan prezydent zachowywał się jak na dopingu, bo był niezwykle aktywny od rana do wieczora i swoją aktywnością przykrył Rafała Trzaskowskiego. Andrzej Duda mimo zmęczenia był radosny i aktywny. Wygrał przede wszystkim uczciwą, solidną, rzetelną pracą - zwrócił uwagę Stanisław Karczewski.

PAP Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda 1200.jpg
Anna Sarzyńska: Andrzej Duda jest politykiem koncyliacyjnym, nie dąży do konfrontacji

"Społeczeństwo jest zainteresowane polityką"

- Byliśmy bardzo aktywni jako politycy Zjednoczonej Prawicy, ale mamy prawo brać udział w kampanii wyborczej. Ja postrzegam to jako swój obowiązek - dodał.

Posłuchaj
14:30 _PR24_AAC 2020_07_16-17-34-58.mp3 Stanisław Karczewski ocenia wyniki wyborów prezydenckich (Rozmowa PR 24)

- Nigdy w XXI w. nie mieliśmy takiej frekwencji. Społeczeństwo pokazało, że jest zainteresowane polityką. Kwestionowanie tej aktywności jest irracjonalne - zaznaczył. Odniósł się także do działań Senatu. - Dobrze by było, gdyby powrócił na drogę konstruktywnej pracy na rzecz Polaków, zamiast wkładać kij w szprychy i wszystko kwestionować - mówił były marszałek tej instytucji.

Czytaj także:

Stanisław Karczewski został zapytany również o młodych wyborców, którzy w znacznej mierze poparli kandydata PO. - Tak to jest, że głosuje się przeciw rządzącym i jest to wkalkulowane w wizję młodych ludzi - stwierdził. - Zależy nam na tym, by młodzież nie wyjeżdżała i swoją przyszłość związała z Polską. Chcemy też, by wracali ci, którzy wyjechali. To działanie długofalowe - podsumował.

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Rozmowa PR 24"
Prowadził: Adrian Klarenbach
Gość: Stanisław Karczewski (PiS)
Data emisji: 16.07.2020
Godzina emisji: 17.34

PR24/PAP/pkr

Czytaj także

"To dowód na stabilizację". Prof. Liberadzki o zwycięstwie Andrzeja Dudy

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 18:22
- Chciałbym złożyć gratulacje panu prezydentowi Andrzejowi Dudzie. To dowód na to, że jest pewna stabilizacja i kontynuacja - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Bogusław Liberadzki z Lewicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Okazało się, że PiS ma większe poparcie niż anty-PiS". Jankowski o wyborach

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 19:30
- Były to pierwsze wybory, gdzie przy tak dużej mobilizacji okazało się, że PiS ma większe poparcie w społeczeństwie niż anty-PiS - mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Jankowski (Radio Wnet). Gościem "Debaty Dnia" był również Hubert Biskupski ("Super Express").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Paszyk (PSL): Koalicja Polska wybiera własną drogę

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2020 08:55
- Traktujemy wyborcę z szacunkiem, nie będziemy robić z niego narzędzia politycznego. Jak powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz, nie będziemy przybudówką Prawa i Sprawiedliwości ani usłużnym środowiskiem PO czy Rafała Trzaskowskiego - mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Paszyk, poseł PSL.
rozwiń zwiń