X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Poseł KO: czekamy na spójną strategię walki z koronawirusem

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 18:29
- Czekamy na to, by zarządzanie bezpieczeństwem zdrowotnym nie odbywało się na konferencjach, tylko było profesjonalnie przygotowane. Nie służy temu zmieniana co chwilę koncepcja walki z pandemią - powiedziała Gabriela Lenartowicz, poseł Koalicji Obywatelskiej.
Gabriela Lenartowicz
Gabriela LenartowiczFoto: PR24

Stadion Narodowy w Warszawie zostanie przekształcony w szpital polowy do walki z koronawirusem.

Pierwsi pacjenci będą mogli pojawić się w placówce już w tym tygodniu. W początkowym etapie zostanie tam umieszczonych 500 łóżek, z czego 50 łóżek OIOM-owych. O szczegółach przedsięwzięcia na specjalnej konferencji prasowej mówili Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Mariusz Kamiński, minister MSWiA.

1200_Sejm_PAP.jpg
Przeciwdziałanie sytuacjom kryzysowym związanym z COVID-19. Projekt nowelizacji ustawy w Sejmie
Posłuchaj
05:26 PR24_MPLS 2020_10_19-17-54-39.mp3 Gabriela Lenartowicz o stworzeniu szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym i działaniach rządu w walce z pandemią koronawirusa ("Rozmowa PR24")

"Już dawno powinna być przygotowana mapa drogowa"

Gabriela Lenartowicz, zapytana o decyzję dotyczącą uruchomienia szpitali tymczasowych, stwierdziła, że jej środowisko czeka przede wszystkim na "spójną strategię, która będzie konsekwentnie realizowana".

- Czekamy na to, by zarządzanie bezpieczeństwem zdrowotnym nie odbywało się na konferencjach, tylko było profesjonalnie przygotowane. Nie służy temu zmieniana co chwilę koncepcja walki z pandemią. Mapa drogowa kolejnych działań już dawno powinna być przygotowana - zwróciła uwagę poseł.

***

Audycja: "Rozmowa PR24"
Prowadzący: 
Adrian Klarenbach
Gość: 
Gabriela Lenartowicz, Koalicja Obywatelska
Data emisji: 
19.10.2020
Godzina emisji: 17.54

Polskie Radio 24/db

Czytaj także

Minister zdrowia: tymczasowe szpitale, prywatne lecznictwo i żołnierze wesprą walkę z COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 16:38
Tymczasowe szpitale w każdym województwie, prywatne lecznictwo, medycy z zagranicy, rezydenci oraz żołnierze wesprą walkę z COVID-19 - to niektóre z rozwiązań, które zapowiedział w czasie poniedziałkowej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rząd zapowiada tymczasowe szpitale polowe. Ekspert: wzorem model amerykański

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 17:00
- Byłbym zadowolony, gdybyśmy szli w stronę modelu amerykańskiego, tzn. aby do szpitali tymczasowych trafiali pacjenci w stanie lekkim, a pacjentów w stanie ciężkim nadal hospitalizowano w normalnych szpitalach - powiedział dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Marcin Jędrychowski.
rozwiń zwiń