X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Posłanka PO: nasza partia zawsze miała "społeczne" skrzydło

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2018 08:15
- Platforma Obywatelska zawsze miała "społeczne" skrzydło. Te elementy były obecne w programie. Tylko w inny sposób pieniądze trafiały do społeczeństwa – powiedziała w Polskim Radiu 24 posłanka PO Gabriela Lenartowicz.
Audio
  • 04.10.18 Gabriela Lenartowicz o propozycjach programowych Platformy Obywatelskiej
Gabriela Lenartowicz
Gabriela LenartowiczFoto: PR24/MS

Na jednej z ostatnich konwencji samorządowych przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zaznaczył, że popiera niektóre projekty wprowadzone przez rząd PiS. Mówił m.in. o tym, że jest za rozszerzeniem programu 500 Plus, a także za utrzymaniem obniżonego wieku emerytalnego.

W tym miejscu trzeba przypomnieć, że wiek przechodzenia Polaków na emeryturę został za rządów PO-PSL podniesiony, a kiedy do władzy doszło Prawo i Sprawiedliwość, obniżono go (do 65 lat dla mężczyzn i 60 dla kobiet).

- Platforma Obywatelska zawsze miała "społeczne" skrzydło i te elementy w programie zawsze były obecne. Tylko środki inaczej redystrybuowano do społeczeństwa. Na politykę prorodzinną PO wydawała znaczne kwoty, ale nie szły one bezpośrednio do kieszeni Polaków – podkreśliła Gabriela Lenartowicz.

Odniosła się także do zadeklarowanego poparcia programu 500 Plus. – Sukces tego programu otworzył oczy nam – politykom. Zobaczyliśmy, że ludzie chcą odczuć pozytywne zmiany bezpośrednio w swoich kieszeniach i sami decydować o przeznaczeniu tych środków – powiedziała posłanka.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

Rozmawiał Stanisław Janecki.

Polskie Radio 24/bartos

----------------------------

Data emisji: 04.10.2018

Godzina emisji: 7.10

 

Czytaj także

Michał Szczerba: Koalicja Obywatelska ma wrażliwość społeczną

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 08:55
Przyjazna szkoła, darmowy bilet dla dzieci, Polska bez smogu, pomoc seniorom, rozwój infrastruktury i "zakończenie dwuwładzy w województwach"–  to propozycje programowe Koalicji Obywatelskiej na wybory samorządowe. Mówił o nich w Polskim Radiu 24 Michał Szczerba z Platformy Obywatelskiej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bartosz Marczuk: przekroczyliśmy 2,2 mln wniosków on-line o 500+ i 300+

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 21:25
 - Przekroczyliśmy barierę 2,2 mln wniosków o dofinansowanie w ramach programów 500+ i 300+ złożonych od lipca on-line - poinformował w poniedziałek wiceszef MRPiPS Bartosz Marczuk na Twitterze. Zauważył, że to "poważne liczby w procesie budowania e-państwa".
rozwiń zwiń