X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Piotr Apel: PSL i Kukiz'15 chcą tworzyć blok, który będzie prawdziwą chadecją

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 13:44
- Wynik Kukiz'15 i PSL jest na tyle satysfakcjonujący, że jest wyższy od prognozowanych, a nawet jest mu bliżej do dwucyfrowego wyniku. To pierwszy krok do budowania siły chadeckiej, która ma postulaty obywatelskie - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Apel z Kukiz'15.
Audio
  • 15.10.2019 Piotr Apel o wynikach wyborczych i braku reelekcji
Piotr Apel
Piotr ApelFoto: PR24/AK

Zdaniem Piotra Apla, Pawłowi Kukizowi i Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi "udaje się stworzyć coś wyjątkowego". - Znaczenie ma to, czy uda nam się stworzyć blok, który nie ma zbytniego skrętu w prawo i w lewo, który będzie prawdziwą chadecją - uważa rozmówca.

sawicki 1200.jpg
Marek Sawicki: wynik PSL jest na poziomie naszych oczekiwań

Więcej opcji

- Przerażające jest to, że wmawia się ludziom, że jest tylko "Polska PiS" i "Polska anty-PiS", ale świat nie jest czarno-biały. Trzeba szukać dróg, które łączą Polaków i pokazywać, że politycy są w stanie nie tylko negować siebie nawzajem - zaznaczył były poseł.

- Każdy, kto chce budować chrześcijańską demokrację, powinien znaleźć swoje miejsce w PSL. Koalicja Polska, która jest pewną ideą, poszerza formułę ponad PSL i Kukiz'15 - stwierdził.

Życie poza polityką

pap_konfederacja1200.jpg
Konfederacja chce unieważnienia wyborów. Złoży protest wyborczy w tej sprawie

Gość Polskiego Radia 24 odniósł się także do braku reelekcji w wyborach. - Popełniłem w kampanii jakiś błąd. Nie udało mi się przekonać wyborców, ale też nie miałem najlepszej pozycji startowej. Udało nam się wprowadzić do Parlamentu wspaniałych posłów, którzy będą realizowali postulaty obywatelskie. To, że akurat mnie tam nie będzie, nie będzie miało większego znaczenia dla Koalicji. Mam jednak pomysły na siebie i mam co robić - podkreślił.

- Ważne jest to, aby traktować czas w Parlamencie jako służbę państwu. W Sejmie jest zbyt wielu zawodowych polityków, którzy nie mogą bez niej żyć - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Polskie Radio 24/pkr

* * *

Audycja: "Temat Dnia / Gość PR24"

Prowadzący: Antoni Trzmiel

Gość: Piotr Apel (Kukiz'15)

Data emisji: 15.10.2019

Godzina emisji: 13:09

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łukasz Młyńczyk: zwycięstwo PiS zamyka w Polsce dyskusję polityczną

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2019 09:31
- Zwycięstwo PiS zamyka w Polsce dyskusję co do rzeczywistości politycznej, z którą mamy do czynienia. Bardzo radykalnym podsumowaniem jest to, że mamy dysfunkcjonalną opozycję, co w tak dużym i demokratycznym kraju jest sporym problemem - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Łukasz Młyńczyk, politolog.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. H. Domański: całkowite zwycięstwo PiS mogłoby stworzyć negatywny przekaz

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 12:35
- Nie jesteśmy w stanie teraz wyobrazić sobie, jak będą kształtowały się koalicje także w ramach Senatu. Gdyby PiS miał wszędzie przewagę, to nie byłoby to korzystne, bo mógłby powstać przekaz, że ta partia pozwala sobie na wszystko - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Henryk Domański, socjolog z PAN. Gośćmi audycji byli również inni socjolodzy, dr Tomasz Herudziński z SGGW oraz dr Agnieszka Dudzińska z UW. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Sasin o składzie rządu: rewolucji organizacyjno-kadrowej nie będzie

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 13:33
- Wiadomo, że zmieni się centrum decyzyjne rządu, nastąpi instytucjonalne wzmocnienie pozycji premiera. Będzie nowe spojrzenie na strukturę resortów gospodarczych, lepsze określenie kompetencji. Rewolucji organizacyjno-kadrowej w rządzie nie będzie - mówił na antenie Polskiego Radia 24 wicepremier Jacek Sasin (Prawo i Sprawiedliwość).
rozwiń zwiń