X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Prezes Związku Cyfrowa Polska: cyfryzacja naszego kraju to nie tylko teoria, ale również praktyka

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2020 10:11
- Jako administracja, biznes, a także społeczeństwo zdaliśmy egzamin z cyfryzacji w okresie pandemii koronawirusa. Tempo, w jakim cyfryzowaliśmy każdy element naszego życia pokazuje, że nie jest jedynie teorią mówienie o cyfrowej Polsce - stwierdził Michał Kanownik, prezes Związku Cyfrowa Polska.
Bruksela chce, aby każde z państw członkowskich zagwarantowało swoim obywatelom za pośrednictwem jednego miejsca w internecie dostęp do 13 procedur.
Bruksela chce, aby każde z państw członkowskich zagwarantowało swoim obywatelom za pośrednictwem jednego miejsca w internecie dostęp do 13 procedur.Foto: ESB Professional/Shutterstock.com

W Polskim Radiu 24 rozmowa m.in. o szansach, jakie paradoksalnie koronawirus stwarza na przyspieszenie procesu cyfryzacji. To, co obserwujemy od kilku miesięcy, stanowi test bojowy tego, na ile jesteśmy gotowi, by mówić o sobie, jako o państwie, gospodarce w kategoriach cyfrowych.

Maria Ochman 1200.jpg
"W ostatnich latach dokonaliśmy skoku cywilizacyjnego". Maria Ochman o cyfryzacji służby zdrowia
Posłuchaj
21:18 PR24_MPLS 2020_08_02-09-08-00.mp3 Michał Kanownik o procesie cyfryzacji w Polsce i wpływie, jaki ma na to pandemia koronawirusa ("Temat dnia/Gość PR24")

Wspomniany temat od dłuższego czasu pojawia się w kręgach eksperckich i rządowych. Czy w praktyce jesteśmy równie dobrze zaawansowani, jak w dyskusji nad procesem cyfryzacji?

CZYTAJ TAKŻE: 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Michałem Kanownikiem, prezesem Związku Cyfrowa Polska.

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Błażej Prośniewski
Gość: Michał Kanownik, prezes Związku Cyfrowa Polska
Data emisji: 02.08.2020
Godzina emisji: 09.09

Polskie Radio 24/db

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak