X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Pokazać dążenie Polaków do wolności". Joanna Lichocka o festiwalu "Niepokorni Niezłomni Wyklęci"

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 15:59
- Festiwal filmowy "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci" jest miejscem spotkań ludzi z różnych środowisk, których łączy to jedno - opowiadanie o immanentnej cesze Polskości, czyli o dążeniu Polaków do wolności po 1939 roku - mówiła na antenie Polskiego Radia 24 poseł PiS Joanna Lichocka. - Ten festiwal jest unikatowy. Nie ma takiej drugiej imprezy w Polsce - dodała.
Gdańsk, 25.09.2020. Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek (C) podczas gali otwarcia XII Festiwalu Filmowego Niepokorni. Niezłomni. Wyklęci, 25 bm. w Gdańsku.
Gdańsk, 25.09.2020. Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek (C) podczas gali otwarcia XII Festiwalu Filmowego „Niepokorni. Niezłomni. Wyklęci”, 25 bm. w Gdańsku. Foto: PAP/Marcin Gadomski

12. edycja Festiwalu Niepokorni Niezłomni Wyklęci wystartowała 24 września w Gdyni. Przed nami 5 kategorii konkursowych i trzy dni festiwalowych wrażeń. W programie ponad 100 produkcji, filmy polskie i zagraniczne traktujące o najnowszej historii.


Arkadiusz Gołębiewski  1200.jpg
Arkadiusz Gołębiewski: opowiadamy nie tylko o polskiej drodze do wolności

Gość Polskiego Radia 24 podkreśliła, że "politycy na Festiwal nie przyjeżdżają po to, żeby się uczyć, a bardziej po to, żeby docenić wysiłek twórców tego Festiwalu, który jest unikatowy".

- Nie ma drugiej takiej imprezy w Polsce (…). Nie ma imprezy, która równałaby się rozmachem w myśleniu i kreowaniu różnych tematów, które są gdzieś ukryte i nie istnieją w obiegu publicznym i często trzeba je wydobyć. To tematy, które dotykają naszej tożsamości, naszej historii i czego, co jest najważniejsze w rysie polskości czyli dążenia do wolności - powiedziała w PR24 Joanna Lichocka. 

 "Nie ma takiej drugiej imprezy w Polsce"

Poseł PiS obecna na Festiwalu w Gdańsku podkreślała sprawność organizacyjna dyrektora i twórcy wydarzenia Arkadiusza Gołębiowskiego. - Trzeba przyjeżdżać i podziać to, co Arkadiuszowi Gołębiewskiemu i jego zespołowi udało się zbudować w ciągu tych kilkunastu lat. Mamy do czynienia z instytucją, która kreuje filmy, kreuje tematy, a festiwal "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci" jest miejscem spotkań ludzi z różnych środowisk, których łączy to jedno - opowiadanie o immanentnej cesze polskości, czyli o dążeniu Polaków do wolności po 1939 roku. - mówiła na antenie Polskiego Radia 24 poseł PiS Joanna Lichocka. - Ten festiwal jest unikatowy. Nie ma takiej drugiej imprezy w Polsce - dodała.


Posłuchaj
10:25 LICHOCKA.mp3 26.09.2020 Joanna Lichocka o festiwalu filmowym "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci". (Temat Dnia / Gość PR24)

Polskie Radio jest jednym z patronów medialnych Festiwalu Niepokorni Niezłomni Wyklęci.

* * *

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

ProwadzącaMagdalena Piejko

GośćJoanna Lichocka, poseł PiS

Data emisji: 26.09.2020

Godzina emisji: 15.05

PR24

Czytaj także

Nie tylko filmy. Na Festiwalu NNW odbyła się debata o muzeach

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2020 17:26
Podczas drugiego dnia XII Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci" w Gdyni odbyła się debata poświęcona potrzebie tworzenia nowoczesnych muzeów ukazujących naszą historię. Jednym z patronów festiwalu medialnych wydarzenia jest Polskie Radio.
rozwiń zwiń