X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Europejski Stadion Kultury. "Rzeszów otworzy swoje podwoje"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 23:01
- To niezwykłe wydarzenie powoduje, że nasza muzyka się przenika, jest ponad granicami - powiedziała o inicjatywie Europejski Stadion Kultury Halina Przebinda. W Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Wschód Kultury.
Audio
Zeszłoroczna edycja Europejskiego Stadionu Kultury
Zeszłoroczna edycja Europejskiego Stadionu KulturyFoto: NCKultury / youtube

Gościem Polskiego Radia 24 była Halina Przebinda. Opowiadała o festiwalu Wschód Kultury. Zbliża się jego pierwsza odsłona, Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie. W tegorocznej 9. edycji Stadionu wystąpi 200 artystów z 10 państw. Zaplanowano m.in. 40 wydarzeń artystycznych w tym siedem koncertów i cztery spektakle.

- To będą kolektywy. Połączone zespoły polsko-europejskie. Wtedy pokażemy naprawdę ideę tego festiwalu: to, że muzyka łączy - powiedziała Halina Przebinda. - Proszę nam towarzyszyć, bo te połączenia są czasami tak niezwykłe, że aż zaskakujące - dodała.

Wschód Kultury to projekt kulturalny integrujący środowiska artystyczne miast polski wschodniej: Białegostoku, Lublina i Rzeszowa, oraz artystów krajów Partnerstwa Wschodniego: Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Ukrainy. Europejski Stadion Kultury był realizowany w Rzeszowie w latach 2011-12 w związku z przygotowaniami do Euro 2012, a w 2012 roku również w Lublinie. Od 2013 roku do imprezy dołączył Białystok, i od tego czasu w tych trzech miastach realizowany jest wspólny projekt Wschód Kultury. 

Więcej w całej audycji.

Rozmawiała Maja Kluczyńska.

PR24, msze, PAP, IAR

-------------------------

Data emisji: 18.06.2019

Godzina emisji: 23.36

Zobacz więcej na temat: Rzeszów KULTURA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak