X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Pracownicy Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus: konsolidacja to zła decyzja

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019 21:01
W październiku 2018 roku władze Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaprezentowały plan konsolidacji i restrukturyzacji trzech stołecznych szpitali klinicznych. Zdaniem gości Rafała Dudkiewicza ta decyzja negatywnie wpłynie na pracę placówek.
Audio
  • Pracownicy Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus o konsolidacji klinik (PR24)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Grand Warszawski

W myśl strategii konsolidacyjnej połączone zostaną: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny przy ul. Banacha, Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny przy ul. Żwirki i Wigury oraz Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus przy ul. Lindley'a.

Jolanta Kordek, przewodnicząca NSZZ Solidarność w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus, tłumaczyła, że w związku z planowanymi działaniami pogorszy się jakość wykonywanych usług. - Zrobił się chaos, zabierane są nam laboratoria, zostały wyprowadzone kadry, wyprowadzono zaopatrzenie - tłumaczyła.

Z kolei Barbara Konopacka, przewodnicząca Międzyzakładowego Związku Techników Analityki Medycznej przy szpitalu Dzieciątka Jezus, mówiła, że laboratorium, w którym pracuje, nie będzie już wykonywało m.in. badań mikrobiologicznych. - Dla naszych pacjentów po przeszczepach nerek jest to tragedia - oceniła.

Więcej w nagraniu.

Rozmowę prowadził Rafał Dudkiewicz.

-------------

Data emisji: 07.06

Godzina emisji: 20.06

PR24/pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak