more_horiz

90-te urodziny Juraty. Dorota Goldpoint: na tę okazję przygotowałam specjalnie uszytą kolekcję

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2021 18:00
- Od początku istnienia mojej marki, zawsze w swoich pokazach zapraszałam osoby publiczne, aktorki, dziennikarki, na nich prezentowałam swoją kolekcję, by pokazać, że moje ubrania są dla wszystkich kobiet, nie tylko dla tych szczupłych, zgrabnych o rozmiarze 36, ale dla każdej sylwetki. Dlatego też często w moich pokazach występował Ania Korcz, Joasia Kurowska i mnóstwo innych gwiazd- kobiety o kobiecych kształtach - mówiła w Polskim Radiu Dorota Goldpoint, projektantka, psycholog; Prezes Fundacji "Serce nie ma zmarszczek". 
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjne Foto: FashionStock.com/Shutterstock.com

Po raz kolejny Jurata będzie obchodzi swoje urodziny wraz z modą z najwyższej półki. 90 lat tego nadmorskiego kurortu to okazja by zaprezentować piękno w czystej postaci. 

moda kobieta top goły brzuch shutter 1200 StoryTime Studio .jpg
Jak ubierają się Polki? Projektantka mody: im dalej od dużych miast, tym odważniej

- Jurata jest kobietą. To już jest powód, żeby świętować te 90-te urodziny w sposób szczególny, bardzo kobiecy. Dlatego całe obchody będą składały się z takiej części modowej, którą rozpoczniemy całość obchodów, a następnie będzie część artystyczna, z udziałem Królowej Polskiej Piosenki- pani Ireny Santor - zdradziła Dorota Goldpoint.    

- Na tę okazję przygotowałam specjalnie uszytą kolekcję dla kobiet w różnym wieku, bo będą w tym pokazie będą uczestniczyły niezawodowe modelki, ale właśnie kobiety zwyczajne - podkreśliła projektantka.   

Jak dodała, w pokazie wezmą udział Grażyna Szapołowska razem ze swoją cudowną córka Kasią, ze swoją wnuczką Karoliną.

Mnóstwo ciekawych kobiet  i dużo wspaniałych emocji

- To są te osoby, które znamy z ekranu telewizyjnego, które lubimy, szanujemy. Będą też osoby, które tam są bardzo istotne, na tym rynku lokalnym, w pokazie weźmie udział pani dyrektor szkoły w Jastarni. (...) Na wybiegu będzie mnóstwo ciekawych kobiet, które od lat przyjeżdżają do Juraty, kochają to miejsce, mają tu swoje apartamenty, praktycznie Jurata jest ich drugim domem. Będzie dużo wspaniałych emocji, bo każda z pań intensywnie się przygotowuje. Będą też dzieciaczki, żeby pokazać, że mama z córką mogą się tak samo ubrać, wyglądać czarująco - zaznaczyła Goldpoint.    

Posłuchaj
21:55 PR24_mp3 2021_07_18-16-35-17.mp3 Dorota Goldpoint o pokazie mody w Juracie ("Pro publico") 

Pokaz będzie składał się z trzech części.

- Chcemy opowiedzieć taką historię, jak spędzamy czas w Juracie. Zaczniemy od pokazu kolekcji plażowej (...), następnie po plaży odpoczywamy, wkładamy dresy, spędzamy czas na spacerach- będzie to kolekcja codzienna. A wieczorem wkładamy jedwabne suknie, piękne kapelusze i udajemy się na kolację do restauracji. Taką historię tego jak spędzamy czas pokażę poprzez stroje, które zwykle w Juracie wszyscy nosimy - podsumowała gość audycji.           

        

Więcej w nagraniu. 

***

Audycja"Pro publico"

Prowadziła: Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

GośćDorota Goldpoint (projektantka, psycholog; Prezes Fundacji "Serce nie ma zmarszczek"

Data emisji: 18.07.2021

Godz. emisji: 16.35

kmp

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem