X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

EXATEL dobrze sobie radzi w pandemii - są zyski i przejęcia innych firm z branży

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2021 13:20
Należąca do Skarbu Państwa spółka telekomunikacyjna Exatel wypracowała w ubiegłym roku zysk netto w wysokości 1,4 mln złotych. Zarząd spółki podsumował jej sytuację finansową i opowiedział o planach rozwoju.
Z raportu firmy doradczej Deloitte wynika, że pełnego wprowadzenia nowych rozwiązań związanych z 5G można się spodziewać około 2020 roku.
Z raportu firmy doradczej Deloitte wynika, że pełnego wprowadzenia nowych rozwiązań związanych z 5G można się spodziewać około 2020 roku.Foto: Pixabay

Prezes Exatela Nikodem Bończa Tomaszewski podkreślił, że spółka ma zdrowe finanse, a większość, bo 68 procent jej przychodów, pochodzi z działalności komercyjnej. Jednocześnie podkreślił dumę z tego, co firma robi dla klientów państwowych w zakresie suwerenności telekomunikacyjnej.

Posłuchaj
00:27 e1.mp3 Prezes Exatela Nikodem Bończa Tomaszewski podkreślił, że spółka ma zdrowe finanse, a większość jej przychodu pochodzi z działalności komercyjnej./IAR/.

Z usług Exatela korzystają zaawansowane technologicznie firmy

Nikodem Bończa Tomaszewski dodał, że pandemia COVID-19 nie zwiększyła popytu na świadczone przez firmę usługi. Wyjaśnił, że klientami Exatela są firmy, które już przeszły transformację cyfrową lub są na jej zaawansowanym etapie.

Posłuchaj
00:18 e2.mp3 Zarząd firmy wskazał, że jednym z ważnych projektów realizowanych w ubiegłym czasie była budowa rozległej sieci komputerowej dla Głównego Inspektoratu Sanitarnego. /IAR/.

W portfelu firmy duże zamówienia, plany przejęć innych firm z branży

Zarząd firmy wskazał, że jednym z ważnych projektów realizowanych w ubiegłym czasie była budowa rozległej sieci komputerowej dla Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

W nadchodzącym czasie spółka dopuszcza możliwość zakupu między innymi firm z branży telekomunikacyjnej, infrastruktury światłowodowej oraz rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa.

IAR, jk

Czytaj także

Poprawa nastrojów wśród przedsiębiorców. 43 proc. firm w Polsce spodziewa się powrotu koniunktury jeszcze w tym roku

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2021 14:18
43 proc. mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce spodziewa się powrotu koniunktury jeszcze w tym roku. Największy optymizm panuje wśród firm średnich - wynika z szóstej edycji badania Barometr COVID-19 realizowanego przez Europejski Fundusz Leasingowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Badanie: w czasie pandemii nie spadła kreatywność i witalność polskich przedsiębiorców

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2021 11:54
- Jak wynika z międzynarodowego badania ponad 5 tys. przedsiębiorców z 23 krajów - podczas pandemii nie wzrosło poczucie niepewności polskich przedsiębiorców, co wskazuje na ich odporność psychiczną.
rozwiń zwiń