X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Konkurs Polskiego Radia: biznes to nie tylko pogoń za zyskiem

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 13:35
W trzeciej edycji konkursu gospodarczego Polskiego Radia docenimy między innymi firmy zaangażowane w działalność charytatywną, społeczną i ekologiczną. Pod uwagę zostaną wzięte akcje przeprowadzone w ciągu ostatniego roku.
Audio
  • O trzeciej edycji konkursu gospodarczego Polskiego Radia - była mowa w radiowej Jedynce w audycji przygotowanej przez Marcina Jagiełowicza.
zdjęcie iustracyjne
zdjęcie iustracyjneFoto: PAP/Tomasz Gzell

- Społeczna odpowiedzialność biznesu to dzisiaj jeden z ważnych obszarów działalności gospodarczej - powiedział w radiowej Jedynce Arkadiusz Pączka z Pracodawców RP. 

Działalność filantropijna czy mecenat ma w Polsce swoją długą historię. Obecny trend społecznej odpowiedzialności biznesu czerpie ze współczesnych wzorców amerykańskich.

- Szlaki przecierał tu między innymi Microsoft. Ale dziś na rzecz osób wykluczonych czy środowiska naturalnego działają w Polsce nie tylko korporacje mające centralne za granicą - mówił Arkadiusz Pączka.

- Dziś społeczna odpowiedzialność - choć często spotyka się z zarzutem działalności fasadowej - jest obowiązkiem - zauważył Piotr Wachowiak ze Szkoły Głównej Handlowej.

Firmy mogą dzielić się osiągnięciami z zakresu społecznej publikując raporty społeczne. Można je zobaczyć na stronie www.raportyspoleczne.pl

Marcin Jagiełowicz, ak, NRG

Zobacz więcej na temat: konkurs Marcin Jagiełowicz
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak