X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Gospodarka

Kto może skorzystać z pomocy przy zalesianiu gruntów

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019 10:15
31 lipca upływa termin składania wniosków o uzyskanie pomocy finansowej przy zalesianiu gruntów. Przyjmują je biura powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Audio
  • O warunkach uzyskanie tegorocznej pomocy finansowej przy zalesianiu gruntów - była mowa w radiowej Jedynce w audycji opracowanej przez Dariusza Kwiatkowskiego.
Pomoc przy zalesianiu składa się z trzech rodzajów premii: wsparcia na zalesienie, premii pielęgnacyjnej i premii zalesieniowej.
Pomoc przy zalesianiu składa się z trzech rodzajów premii: wsparcia na zalesienie, premii pielęgnacyjnej i premii zalesieniowej.Foto: Pixabay

- Ze wsparcia mogą skorzystać podmioty, spełniające określone warunki, wyjaśniała w radiowej Jedynce Joanna Czarnecka z departamentu płatności bezpośrednich Agencji.  

- Do wniosku o przyznanie wsparcia przy zalesianiu, należy dołączyć kilka dokumentów - przypomniała.

Ryszard Zarudzki - podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi podkreślił, że zalesianie dotyczy gleb o niewielkim znaczeniu dla produkcji rolnej.

W porównaniu do poprzedniego naboru, nastąpiły zmiany w przepisach.

Pomoc przy zalesianiu składa się z trzech rodzajów premii: wsparcia na zalesienie, premii pielęgnacyjnej i premii zalesieniowej.

Premia pielęgnacyjna i premia zalesieniowa są wypłacane na podstawie wniosków składanych w kolejnych latach w terminie od 15 marca do 15 maja.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju obszarów wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie, materiał opracowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Instytucja zarządzająca PROW 2014 – 2020 minister rolnictwa i rozwoju wsi, materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

ARiMR 2019, Dariusz Kwiatkowski, akg

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak