X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Gospodarka

Ile osób korzysta z Karty Dużej Rodziny?

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2019 10:32
Karta Dużej Rodziny obejmująca rodziny z co najmniej trójką dzieci jest coraz bardziej popularna i obecnie posiada ją blisko 3 miliony osób - powiedziała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg.
.
.Foto: Polskie Radio

Posiadacze Karty są uprawnieni do zniżek, między innymi na przejazdy kolejowe, zakup żywności, ubrań, paliwa czy książek. Od tego roku prawo do Karty mają wszyscy rodzice, którzy kiedykolwiek mieli pod opieką co najmniej trójkę dzieci - przypomina minister Maląg. Podkreśla, że jest to podziękowanie dla rodzin wielodzietnych. Minister Maląg poinformowała, że ponad 6 tysięcy podmiotów honoruje Kartę. Przypomniała, że posiadacze tradycyjnej Karty Dużej Rodziny, którzy do tej pory nie wystąpili o jej elektroniczną formę, powinni zrobić to do końca roku. Wtedy nie będą musieli za nią płacić. Po 1 stycznia zapłacą za to 9,21 zł.

Zobacz więcej na temat: LICZBA DNIA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak