X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Polski handel internetowy rośnie w siłę. Zobacz, ile jest wart

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2020 15:25
W ubiegłym roku wartość polskiego handlu internetowego przekroczyła 50 mld zł, w tym roku jest duża szansa, że przekroczy 100 mld zł - uważa minister finansów Tadeusz Kościński.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: PIXABAY

Minister Tadeusz Kościński wziął udział w ramach cyklu Dialog z Biznesem w spotkaniu online z przedstawicielami branży e-commerce. Rozmawiano o jej kondycji w czasie epidemii.

internet-3113279_1280.jpg
Giganci internetowi rosną w siłę. Kto wysuwa się na prowadzenie?

- W ubiegłym roku wartość polskiego handlu internetowego przekroczyła 50 mld zł. W tym roku jest duża szansa, że przekroczy 100 mld zł. Według prognoz w kolejnych 5 latach handel w internecie będzie rósł o 20 proc. rok do roku - zauważył cytowany w informacji minister finansów.

Zwrócił uwagę, że Polska jest na 13. miejscu najprężniej rosnących rynków e-commerce. 62 proc. internautów już robiło zakupy przez internet. Powołując się na dane GUS, szef Ministerstwa Finansów wskazał, że kwietniu sprzedaż detaliczna spadła o 22 proc., ale sprzedaż w internecie wzrosła o 28 proc. 

PAP, PR24, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koronawirus nabija zyski i zapewnia rozwój firmom technologicznym

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2020 13:49
Kryzys wywołany koronawirusem sprzyja największym spółkom technologicznym - te notują znaczące wzrosty i rozwój. Według analityków Polskiego Instytutu Ekonomicznego wynika to m.in. z przeniesienia części pracy do sieci i większego popytu na niektóre technologie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Giganci internetowi rosną w siłę. Kto wysuwa się na prowadzenie?

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2020 10:49
Uziemieni w domach chętniej i częściej sięgamy po to, co serwuje nam sieć. Platformy VOD, serwisy społecznościowe, YouTube, TikTok, Instagram - tam spędzamy dużo czasu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rodziny w dobie pandemii. Jak sobie radzą?

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2020 12:40
W audycji "Gdzie jest Pan Cogito" mówiliśmy o wyzwaniach stojących przed rodzinami w dobie pandemii, która pociągnęła za sobą także rewolucję internetową. Czy jesteśmy sobie bliżsi niż kilka miesięcy temu? Czy nasze rodziny funkcjonują lepiej? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

KE wszczęła postępowania antymonopolowe wobec firmy Apple. Chodzi o reguły konkurencji

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2020 15:05
Komisja Europejska chce ocenić, czy reguły firmy Apple dotyczące dystrybucji aplikacji za pośrednictwem App Store naruszają unijne zasady konkurencji. Jeśli uzna, że koncern naruszył unijne przepisy, może nałożyć kary.
rozwiń zwiń