X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

"Moja woda". Przybywa wniosków o dopłaty. Zobacz, na co można je otrzymać

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2020 14:09
Od startu programu "Moja woda" złożono 8 tys. wniosków o dofinansowanie instalacji przydomowej retencji na łączną kwotę 39,4 milionów złotych - poinformowało Ministerstwo Klimatu. Program ruszył 1 lipca tego roku.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Pixabay

1 lipca ruszył nabór wniosków w nowym programie promującym retencję wód opadowych na terenach prywatnych posesji. Budżet programu "Moja woda", to 100 mln zł i można w nim zdobyć do 5 tys. zł na instalacje służące wyłapywaniu deszczówki (do 80 proc. kosztów inwestycji).

WODA PODLEWANIE.jpg
Spore zainteresowanie programem "Moja woda". "W grze" już blisko 30 milionów złotych

Wsparcie finansowe z programu "Moja woda" można przeznaczyć na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości.

shutterstock_woda-1200.jpg
Ruszył nabór wniosków w programie "Moja woda". Sprawdź o jakie wsparcie można się ubiegać

Refundowany jest też: zakup przewodów odprowadzających wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, oczka wodnego, instalacji rozsączającej; kupno podziemnych lub nadziemnych zbiorników retencyjnych podziemny lub nadziemny; instalacji rozsączających oraz elementów do nawadniania.

Dofinansowanie przysługuje ponadto w przypadku budowy oczka wodnego.

PAP, PR24, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ruszył nabór wniosków w programie "Moja woda". Sprawdź o jakie wsparcie można się ubiegać

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2020 09:50
Trwa nabór wniosków w rządowym programie "Moja woda", który zakłada wsparcie państwa w budowie przydomowych zbiorników retencyjnych. Uruchomienie tej inicjatywy miesiąc temu na wspólnej konferencji prasowej zapowiedzieli prezydent Andrzej Duda i minister klimatu Michał Kurtyka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najpierw susza, a teraz powódź. Jak w Polsce działa gospodarka wodna?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2020 22:30
W poniedziałek 29 czerwca nad stolicą przeszły bardzo intensywne opady deszczu. Wiceprezydent miasta poinformowała, że w wyniku ulewy spadło około 42 litrów wody na metr kwadratowy, czyli tyle, ile czasem przez cały miesiąc. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spore zainteresowanie programem "Moja woda". "W grze" już blisko 30 milionów złotych

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 09:37
W ciągu pierwszego tygodnia obowiązywania programu "Moja woda" beneficjenci zawnioskowali o blisko 30 proc. środków z puli wynoszącej 100 mln zł - poinformował minister klimatu Michał Kurtyka. Resort dodał, że najwięcej wniosków złożyli mieszkańcy Śląska.
rozwiń zwiń