X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Przybędzie nowych dróg i obwodnic. GDDKiA: plan przetargów na przyszły rok gotowy

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020 11:35
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowuje się do realizacji inwestycji drogowych w nowej perspektywie unijnej. W opracowaniu są dokumenty na 2,5 tys. km dróg - poinformował Tomasz Żuchowski p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Dewayne Flowers/Shutterstock.com

- Mamy gotowy plan przetargów na 2021 rok, a dokumenty przygotowujemy do roku 2025 a nawet 2027 na inwestycje, na które mamy zgodę ministra infrastruktury - powiedział Żuchowski.

drogi budowa free1200.jpg
Poprawa bezpieczeństwa na drogach. Niezbędne są inwestycje i nowoczesne systemy

GDDKiA zamierza w przyszłym roku ogłosić przetargi na 28 odcinków dróg ekspresowych i obwodnic, które po oddaniu do użytku wydłużą istniejące ciągi tras o ponad 330 km. Szacowana wartość ich realizacji to ok. 17,6 mld zł. Ponadto GDDKiA ogłosi też przetargi na zadania na już istniejącej sieci dróg o łącznej długości przekraczającej 330 km i wartości szacunkowej ok. 2,5 mld zł.

Obecnie łączna długość dróg szybkiego ruchu w Polsce to ponad 4 tys. 200 km, z czego autostrady mają długość blisko 1 tys. 709 km, a drogi ekspresowe ponad 2 tys. 494 km. W realizacji jest kolejne blisko 140 km autostrad i ok. 973 km dróg ekspresowych.

PAP, PR24, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Budowa estakady na Zakopiance przyspieszy. GDDKiA wybrała nowego wykonawcę

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020 07:36
Budowa estakady w ciągu S7, czyli popularnej Zakopianki, na odcinku Lubień – Naprawa, będzie kontynuowana. Estakadę wykona dotychczasowy podwykonawca – polska firma TBM z Grzybna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poprawa bezpieczeństwa na drogach. Niezbędne są inwestycje i nowoczesne systemy

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2020 17:00
Sejmowa komisja administracji i spraw wewnętrznych zapoznała się z informacją rządu na temat bezpieczeństwa na drogach w kontekście wniosków spływających z komend powiatowych policji i samorządów o przywrócenie lub ustawienie radarów w najbardziej niebezpiecznych miejscach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minister infrastruktury: trasa S61 Polska-Litwa będzie gotowa w 2023 roku

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2020 14:00
Wspólne inwestycje oraz współpraca transgraniczna - to najważniejsze tematy spotkania ministrów do spraw transportu Polski i Litwy. Andrzej Adamczyk oraz Jarosław Narkiewicz wizytowali także budowę odcinka drogi S61.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Inwestycje drogowe na Podkarpaciu. Obwodnica Stalowej Woli i Niska z dofinansowaniem UE

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2020 16:37
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad i Centrum Unijnych Projektów Transportowych zawarły umowę o dofinansowanie projektu i budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska.
rozwiń zwiń