X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

"Za jej pomocą można składać wnioski o wsparcie". Ruszyła nowa aplikacja dla rolników

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2021 14:10
Ronicy, którzy chcą złożyć wniosek o płatność z PROW 2014-2020 mogą skorzystać z nowo uruchomionej aplikacji eWoP - poinformowała ARiMR. Za jej pośrednictwem można złożyć wniosek m.in. o wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Ljupco Smokovski/Shutterstock.com

Agencja wyjaśniła, że nowa aplikacja dedykowana rolnikom została uruchomiona 31 sierpnia. Umożliwia ona składanie przez internet wniosków o wypłatę pomocy przyznanej na działania inwestycyjne i premiowe finansowane z budżetu PROW 2014-2020.

asf free 1200.JPG
ARiMR: wnioski o odszkodowanie z powodu ASF i klęsk żywiołowych można składać do końca roku

Za pomocą aplikacji eWoP rolnicy mogą składać wnioski o wsparcie: inwestycji w gospodarstwach rolnych; inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój; inwestycji w środki zapobiegawcze, których celem jest ograniczenie skutków prawdopodobnych klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof; inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof; inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej.

1200_rolnictwo_shutterstock.jpg
ARiMR przedłuża termin składania wniosków na modernizację gospodarstw

A także o pomoc: w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników; na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich; na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw.

Agencja wskazała, że eWoP umożliwia m.in.: złożenie wniosku o płatność wraz z załącznikami, a także ewentualnych korekt; wyświetlenie listy zapisanych i wysłanych wniosków lub korekt, a także przegląd wiadomości i powiadomień wysyłanych przez ARiMR do rolnika.

Dodano, że do eWoP można logować się za pomocą posiadanego już loginu i hasła, które używane były dotąd przy korzystaniu z aplikacji eWniosekPlus czy IRZPlus.

PR24, akg

Czytaj także

ARiMR pomaga rolnikom w modernizacji gospodarstw. Wsparcie może wynieść nawet 900 tys. zł

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 13:52
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi nabór wniosków o przyznanie pomocy na inwestycje w modernizację gospodarstw rolnych. - Rolnicy po raz pierwszy mogą składać wnioski we wszystkich pięciu obszarach na raz - mówi prezes ARiMR Halina Szymańska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Modernizacja gospodarstw rolnych". Dłuższa data przyjmowania wniosków

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2021 17:50
Do 20 września można składać wnioski o dotacje na modernizację gospodarstw rolnych - poinformowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ARiMR: wnioski o odszkodowanie z powodu ASF i klęsk żywiołowych można składać do końca roku

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2021 07:00
 - W przypadku ASF przy ocenie strat hodowlanych bazujemy na protokole lekarza weterynarii oraz rejestrze zwierząt gospodarskich. Na ich podstawie określona jest wysokość wsparcia z ARiMR - mówiła Halina Szymańska prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w audycji "Po pierwsze ekonomia" w Programie 1 Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ARiMR przedłuża termin składania wniosków na modernizację gospodarstw

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2021 08:00
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydłużyła do 20 września termin składania wniosków na modernizację gospodarstw. Złożono już ponad 4 tys wniosków na sumę 766 mln złotych. - Rolnicy prosili o przedłużenie naboru, bo musieli zakończyć swoje prace polowe - powiedziała Halina Szymańska prezes Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa.
rozwiń zwiń