X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Wicepremier J. Gowin zapewnia, że dla większości przedsiębiorców ZUS będzie naliczany jak do tej pory

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 09:35
Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin zapowiedział, że zgodnie z propozycjami programowymi Zjednoczonej Prawicy, składki ZUS dla większości firm będą naliczane tak jak do tej pory - czyli ryczałtowo, w zależności od poziomu przeciętnego wynagrodzenia.
Audio
  • Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin zapowiedział, że zgodnie z propozycjami programowymi Zjednoczonej Prawicy składki ZUS dla większości firm będą naliczane tak jak do tej pory. W radiowej Jedynce Jarosław Gowin zapewnił, że dla mniejszych przedsiębiorców zostaną przygotowane dodatkowe rozwiązania(IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Bartosz Zakrzewski/Shutterstock.com

W radiowej Jedynce Jarosław Gowin zapewnił, że dla mniejszych przedsiębiorców zostaną przygotowane dodatkowe rozwiązania, które poprzez obniżkę składek "zneutralizują szybki wzrost płacy minimalnej".

Zgodnie z zapowiedziami polityków Zjednoczonej Prawicy kolejna tematyczna konwencja Prawa i Sprawiedliwości będzie poświęcona kwestiom gospodarczym.

>>>Eksperci: jak gospodarka poradzi sobie z radykalnym wzrostem płacy minimalnej

7 września podczas konwencji programowej w Lublinie prezes ugrupowania Jarosław Kaczyński przedstawił propozycje dotyczące między innymi wzrostu płacy minimalnej. W przypadku utrzymania przez Prawo i Sprawiedliwość władzy, od 2021 roku najniższa pensja ma wynosić trzy, a od 2024 roku - cztery tysiące złotych.

IAR, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak