X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Gospodarka

W Niemczech wszystkie stacje PKN Orlen już pod narodowym logiem

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2020 09:00
W Niemczech, niedaleko Berlina, ruszyła pierwsza stacja paliw pod marką Orlen. PKN Orlen ocenia, że to ważny krok do pełnego rebrandingu sieci na zagranicznych rynkach i umocnienia pozycji spółki w Europie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/canon_shooter

Według płockiego koncernu, stacja pod marką Orlen została otwarta w Seeberg-Ost pod Berlinem, przy autostradzie nr 10 - placówka działa w koncepcie stop cafe i O!Shop, co oznacza, że klienci mogą zrobić tam szybkie zakupy, a także skorzystać z oferty gastronomicznej, obejmującej np. hot dogi, zupę, kiełbaski na ciepło, czyli bockwurst, a także kanapki, sałatki, świeżo wyciskane soki i kawę.

600 stacji PKN Orlen w Niemczech 

Informując we wtorek o pierwszej w Niemczech stacji paliw pod marką Orlen, płocki koncern ocenił, że to ważny krok do pełnego rebrandingu sieci na zagranicznych rynkach i umocnienia pozycji koncernu w Europie. Przypomniał zarazem, że aktualnie w Niemczech funkcjonuje już blisko 600 stacji paliw pod marką Grupa Orlen-star, dostępnych w każdym landzie.

-W biznesie sukces gwarantują odważne i dobrze przemyślane decyzje. PKN Orlen ma ogromny potencjał. Chcemy go w pełni wykorzystać również za granicą z korzyścią dla firmy, a także polskiej gospodarki - powiedział prezes płockiego koncernu Daniel Obajtek.  

-Niemieccy klienci chętnie wybierają nasze stacje, ponieważ kojarzą je z profesjonalizmem, wysoką jakością usług i produktów – dodał Obajtek.

Jak podał PKN Orlen, ze względu na ogłoszony w Niemczech stan pandemii koronawirusa, na stacji w Seeberg-Ost obowiązują takie same, wysokie standardy bezpieczeństwa, jakie wprowadzono na polskich stacjach koncernu.

PKN Orlen strategię ujednolicania wizerunku swych stacji paliwowych na zagranicznych rynkach zainicjował jeszcze w listopadzie 2019 r.

Jednolite logo w Czechach, Niemczech, Litwie i Słowacji 

-W ramach cobrandingu już na wszystkich stacjach w Niemczech i wszystkich w Czechach oraz na Słowacji do lokalnych brandów star i Benzina,  dołączył logotyp Grupy Orlen. Oznakowane nim zostały dystrybutory, pylony cenowe oraz ekrany wewnątrz stacji"- podkreśliła spółka.
Koncern przypomniał, że jest obecny również na Litwie, jednak tam wszystkie stacje od początku funkcjonują wyłącznie pod brandem Orlen.


PolskieRadio24/IAR/PAP/sw

Zobacz więcej na temat: PKN Orlen paliwa GOSPODARKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Jesteśmy przygotowani". Prezes Orlenu o dostawach paliwa w związku z epidemią koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2020 17:17
W związku z sytuacją spowodowaną wzrostem zakażeń koronawirusem prezes PKN Orlen Daniel Obajtek zapewnił, że w Polsce na stacjach nie zabraknie paliwa. Gość Polskiego Radia 24 mówił, że Orlen ma opracowanych wiele scenariuszy na wypadek zwiększenia zachorowalności i jest przygotowany na każdą ewentualność.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes Orlenu: wpisujemy się w tarczę ochronną gospodarki, planujemy kolejne działania

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 19:48
- Orlen jest trwale związany z polską gospodarką i cały czas stara się pomagać w ciężkim okresie. Jesteśmy firmą narodową i kierujemy się społeczną odpowiedzialnością biznesu - powiedział Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen komentując zaangażowania się spółki w walkę z koronawirusem. - Planujemy jeszcze szereg działań w tej kwestii - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daniel Obajtek: kryzys nie musi oznaczać przerwy w inwestowaniu

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2020 08:03
Spółka, która ma niski stopień zadłużenia i dobre parametry finansowe, tym bardziej powinna w takim czasie inwestować; myślę choćby o fuzji z Lotosem - powiedział "Dziennikowi Gazecie Prawnej" prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.
rozwiń zwiń