X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Cyfryzacja firm. Ponad stu laureatów konkursu zorganizowanego przez resort funduszy

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2020 09:07
Rozstrzygnięto konkurs na najlepsze projekty zwiększające poziom cyfryzacji przedsiębiorstw – poinformowało Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Do 105 laureatów trafi ok. 2 mln zł ze środków Unii Europejskiej.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/Unsplash/domena publiczna

Konkurs na najlepszych innowatorów jest finansowany z Programu Inteligentny Rozwój, a warunkiem przystąpienia do niego było zrealizowanie lub rozpoczęcie projektu nie wcześniej niż 3 miesiące przed złożeniem wniosku, albo zaplanowanie go do wdrożenia maksymalnie 6 miesięcy od dnia aplikacji.


AB1_1.jpg
Pandemia przyspieszyła cyfryzację. Duża zmiana zachowań konsumentówCyfryzacja będzie jednym z priorytetów

– Rozwiązania cyfrowe zmniejszają koszty prowadzenia działalności i usprawniają kontakt z klientami. Dzięki nim łatwiej przetrwać trudny okres pandemii, a w dłuższej perspektywie zwiększyć konkurencyjność firm – mówi wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda. Dodaje, że cyfryzacja będzie też jednym z priorytetów w nowym budżecie Unii Europejskiej.


Konkurs "100 najlepszych projektów na zwiększenie poziomu cyfryzacji w firmie" miał na celu wyłonić i upowszechnić innowacyjne i najlepsze rozwiązania w tym zakresie. Poziom zgłoszonych projektów był bardzo wysoki, co dobrze świadczy o potencjale polskich przedsiębiorstw do wprowadzania w swoich firmach innowacyjnych rozwiązań związanych z automatyzacją procesów, sztuczną inteligencją czy też technologiami mobilnymi.


Dobre praktyki na stronie internetowej

Pierwotnie planowano nagrodzenie 100 najlepszych przedsięwzięć, ale finalnie wybrano ich 105. Każdy z laureatów otrzyma nagrodę finansową w wysokości 20 tys. zł. Zwycięskie projekty zostaną opracowane w formie dobrych praktyk i będą udostępnione na stronie internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, organizatora konkursu.

PolskieRadio24.pl/PAP/DoS, md

Czytaj także

Otwarte dane wspierają gospodarkę. Polska chce być liderem wykorzystania ich potencjału

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2020 11:24
Wejście Polski do grupy europejskich liderów w zakresie jak najpełniejszego wykorzystania potencjału otwartych danych i poprawa jakości danych dostępnych na portalu dane.gov.pl – to cel rządowego programu na lata 2021-2027.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pandemia przyspieszyła cyfryzację. Duża zmiana zachowań konsumentów

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2020 15:30
Pandemia przyspieszyła cyfryzację w wielu dziedzinach, w tym w bankowości - zgodzili się uczestnicy debaty "Cyfrowi transformersi, czyli nowa normalność w bankowości", która odbyła się podczas X Europejskiego Kongresu Finansowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poczta Polska uruchomiła witrynę z dostępem do usług cyfrowych

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2020 12:41
Poczta Polska uruchomiła w niedzielę specjalną witrynę internetową, umożliwiającą szybki dostęp do rozproszonych dotychczas usług cyfrowych. Na jednej stronie można m.in. nadać przekaz, kupić znaczek, wygenerować naklejkę na paczkę czy zapłacić mandat.
rozwiń zwiń