X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Masz wynalazek? Politechnika Warszawska go sprzeda

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2011 14:05
W Warszawie powstaje miejsce, które będzie promować polskie wynalazki za granicą. Celem pracy będzie doprowadzenie do komercjalizacji zgłoszonych technologii.
Audio
  • Władysław Wieczorek, prorektor Politechniki Warszawskiej: Centrum zatrudni głównie specjalistów od PR
  • Adam Struzik, marszałek woj. mazowieckiego: Główna korzyść to powstanie nowych firm
Hall główny gmachu Politechniki Warszawskiej
Hall główny gmachu Politechniki WarszawskiejFoto: fot. Flickr/Andrzej W

Na Politechnice Warszawskiej podpisano dokumenty w sprawie dofinansowania budowy Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii. Prorektor Politechniki Warszawskiej Władysław Wieczorek powiedział, że w Centrum nie znajdą zatrudnienia naukowcy i wynalazcy. Pracować tam będą przede wszystkim menedżerowie i specjaliści od PR, którzy będą w stanie sprzedać produkty, przyniesione do nich przez naukowców.

Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik powiedział, że na budowę Centrum udało się pozyskać 59 milionów złotych dotacji z funduszy europejskich. Dodał, że inwestycja przyniesie w przyszłości realne korzyści w regionie. Marszałek liczy szczególnie na powstawanie firm, które będą wykorzystywały zakupione w Warszawie technologie.

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii będzie blisko współpracować z Centrum Innowacji przy ulicy Filtrowej. Obie instytucje mają działać w ramach Warszawskiej Przestrzeni Technologicznej. Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii będzie się mieścić na terenie tak zwanego kampusu BIS, między ulicą Nowowiejską a Aleją Armii Ludowej. Budynek będzie mieć powierzchnię 12 tysięcy metrów kwadratowych. Całkowity koszt inwestycji to 70 milionów złotych.

tk

Czytaj także

Chcesz mieć firmę? Naucz się rozmawiać z aniołami

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2011 11:05
Połowa firm pada już po pierwszym roku działalności. Aby tego uniknąć trzeba mieć dobry biznesplan. Dopracowane szczegóły pozwolą nam nawet zdobyć pieniądze anioła biznesu, czyli inwestora.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiedza teoretyczna w praktyce

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2011 14:00
O kontaktach uczelni wyższych z biznesem i przemysłem oraz o zyskach, jakie przynosi wzajemna współpraca - prof. Tadeusz Kulik, prorektor ds. nauki Politechniki Warszawskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koreańczycy chcą marsjański łazik polskich studentów

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2011 15:22
Koreański Instytut Nowych Technologii (KIAT) podpisał porozumienie o współpracy z polskimi instytucjami. Głównym obiektem zainteresowania ma być marsjański łazik Magma2.
rozwiń zwiń