X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Wojciech Ignacok zrezygnował z kierowania Tauronem. Powodem względy zdrowotne

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2021 15:03
Wojciech Ignacok, od lipca ubiegłego roku kierujący zarządem spółki Tauron Polska Energia, z końcem lutego ustąpi ze stanowiska prezesa firmy - podał w piątek Tauron. Rezygnacja prezesa jest podyktowana względami zdrowotnymi.
Tauron oferuje kompleksowe podejście do wymiany pieca, finansowanie w ramach rat zero procent i dostarczanie najtańszego paliwa na rynku  energii elektrycznej albo gazu
Tauron oferuje kompleksowe podejście do wymiany pieca, finansowanie w ramach rat zero procent i dostarczanie najtańszego paliwa na rynku – energii elektrycznej albo gazuFoto: mat. prasowy Tauron

W listopadzie ub. roku prezes Ignacok zasłabł w trakcie transmitowanej online konferencji prasowej, poświęconej wynikom spółki w trzech kwartałach 2020 roku. Po krótkiej przerwie transmisję wznowiono, a konferencję poprowadził wiceprezes Marek Wadowski. Nieoficjalnie mówiono wówczas o problemach natury kardiologicznej.

 "Tauron Polska Energia informuje, że w dniu 19 lutego 2021 r. powziął informację o złożeniu przez Pana Wojciecha Ignacoka z dniem 28 lutego 2021 r. rezygnacji z funkcji Prezesa Zarządu Tauron Polska Energia SA z powodów zdrowotnych" - poinformowano w piątkowym komunikacie.

shutterstock_1700267665-12.jpg
Realizacja Zielonego Zwrotu TAURONA. Spółka rusza z budową farmy wiatrowej w Łódzkiem

W zarządzie Taurona pozostają dwaj wiceprezesi: odpowiedzialny za finanse Marek Wadowski oraz wiceprezes ds. zarządzania majątkiem Jerzy Topolski.

Jak poinformowało biuro prasowe Grupy Tauron, mandat ustępującego prezesa wygaśnie z końcem lutego, co oznacza, że w przyszłym tygodniu będzie on jeszcze stał na czele zarządu spółki. W tym okresie powinna zostać określona procedura wyboru jego następcy.


Rada nadzorcza może ogłosić postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa, może też czasowo delegować do zarządu kogoś ze swojego grona.

50-letni Wojciech Ignacok został prezesem Taurona w połowie lipca zeszłego roku. Zastąpił odwołanego ze stanowiska Filipa Grzegorczyka, który kierował firmą przez blisko cztery poprzednie lata, od jesieni 2016 roku.

PAP, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Zielone" plany PGE, Enei i Taurona. Polskie koncerny stawiają na energię z farm wiatrowych

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2021 13:25
Trzy największe polskie koncerny energetyczne - PGE, Enea i Tauron stawiają na zieloną energię - chcą zainwestować w morską energetykę wiatrową miliardy złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polacy założyli dziesiątki tysięcy instalacji fotowoltaicznych. Tauron podsumował 2020 rok

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2021 18:09
Tauron zanotował rekordowy rok w liczbie mikroinstalacji przyłączonych do swojej sieci. W 2020 r. przyłączył ich 97,7 tys., o łącznej mocy 658 MW. W sumie lider energetycznej transformacji przyłączył już ponad 145 tys. mikroinstalacji do swojej sieci dystrybucyjnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Realizacja Zielonego Zwrotu TAURONA. Spółka rusza z budową farmy wiatrowej w Łódzkiem

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2021 14:30
W Łódzkiem, na terenie gmin Moszczenica i Wolbórz, rozpoczyna się budowa farmy wiatrowej o mocy 30 MW - poinformowała w czwartek spółka TAURON. Inwestycja, która pozwoli na wyprodukowanie prądu dla 35 tys. gospodarstw domowych, ma być zakończona latem 2022 r.
rozwiń zwiń