X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Linie lotnicze Air China uruchamiają nową trasę do Europy

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2017 11:08
Linie lotnicze Air China ogłosiły rozpoczęcie lotów na nowej trasie Air China Easy Way Pekin-Frankfurt od 22 maja przy współpracy z portami lotniczymi w Pekinie i Frankfurcie. Pierwsza ekspresowa międzynarodowa trasa linii Air China łącząca Chiny z Europą ma na celu wsparcie przemiany Pekinu i Frankfurtu w duże, międzynarodowe węzły lotnicze oraz promocję rozwoju region Pekin-Tianjin-Hebei. Pasażerowie na nowej trasie mogą oczekiwać wygody i bezproblemowej podróży.
Samolot Air China
Samolot Air ChinaFoto: By Cipher01 at the Japanese language Wikipedia, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2566343

W tym roku obchodzona jest 45. rocznica rozpoczęcia relacji chińsko-niemieckich. Rok 2017 jest także ważny dla chińskiej Inicjatywy Pasa i Drogi, co wiąże się z istotnymi możliwościami współpracy między oboma krajami. Chiny i Niemcy znajdują się na przeciwnych krańcach pasa gospodarczego Jedwabnego Szlaku. Obie gospodarki są ważnym motorem wzrostu w swoich regionach, dlatego też wzmocnienie relacji chińsko-niemieckich przyniesie korzyści całym okolicom. Branża lotnicza odegra kluczową role we wzmacnianiu więzi politycznych, gospodarczych i kulturowych między oboma krajami. Dlatego też nowa trasa Air China Easy Way Pekin-Frankfurt ułatwi wymianę kulturową i będzie promować wzajemne zrozumienie i przyjazne relacje.

Dnia 22 września 2016 roku linie Air China podpisały protokół ustaleń z portami lotniczymi w Pekinie i Frankfurcie w celu poprawy połączeń między Chinami a Europą oraz zmniejszenia czasu transferu pasażerów w trakcie lotów z przesiadkami w Pekinie i Frankfurcie. Pasażerowie, którzy skorzystają z nowej linii Air China Easy Way Pekin-Frankfurt będą mieli do dyspozycji szereg nowych usług, jak na przykład specjalne stanowiska odprawy, wyjścia i pasy bagażowe, co sprawi, że podróże będą wygodniejsze i bezproblemowe.

Dwa bezpośrednie połączenia dziennie

Linie Air China z siedzibą w porcie lotniczym w Pekinie zarządzają rozbudowaną siecią tras obejmującą sześć kontynentów. Na dzień dzisiejszy linie te są największym przewoźnikiem oferującym loty między Chinami a Europą. Trasa Air China Easy Way Pekin-Frankfurt została uruchomiona po raz pierwszy w roku 1989 i obejmuje dwa bezpośrednie połączenia dziennie. Trasę obsługują samoloty Boeing 747-8 i Boeing 777-300, najnowocześniejsze szeroko kadłubowe modele w posiadaniu linii Air China. Frankfurt, który może poszczycić się jednym z największych lotnisk na świecie, jest jednym z głównych węzłów handlowych, finansowych i transportowych w Europie. W 2016 roku port lotniczy we Frankfurcie obsłużył 60,8 miliona pasażerów korzystających z tras 88 linii lotniczych do 247 miejsc przeznaczenia w ponad 100 krajach. W 2011 porty lotnicze w Pekinie i Frankfurcie ogłoszono lotniskami siostrzanymi i od tego czasu oba węzły prowadzą bliską współpracę. Port lotniczy w Pekinie jest największym węzłem lotniczym w Chinach i obejmuje dużą sieć tras, włączywszy 147 tras krajowych i 132 trasy międzynarodowe. W 2016 roku lotnisko obsłużyło ponad 94 miliony pasażerów, osiągając status drugiego na świecie lotniska pod względem liczby pasażerów już siódmy rok z rzędu.

Projekt zrealizowany przez trzech ważnych graczy na rynku lotniczym jest nowym pomysłem na współpracę między liniami lotniczymi a lotniskami. W nadchodzących miesiącach i latach linie Air China planują zacieśnienie więzi z partnerskimi portami lotniczymi w celu zapewnienia pasażerom jeszcze wyższego poziomu usług oraz promocji współpracy chińsko-niemieckiej oraz chińsko-europejskiej.

PAP, awi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Chińskie linie Air China zainaugurowały loty do Polski

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2016 11:21
Chiński narodowy przewoźnik Air China zainaugurował w środę bezpośrednie loty do Polski. W pierwszym rejsie z Pekinu do Warszawy na pokładzie samolotu podróżowało ok. 200 osób.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minister Gowin: inwestorem dla PLL LOT mogłyby być linie Air China

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2016 11:38
Linie lotnicze LOT potrzebują inwestora zagranicznego; być może tym parterem, który obejmie w nim mniejszościowe udziały, mogłyby być linie lotnicze Air China – powiedział w chińskim Chengdu wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Udany pierwszy lot chińskiego samolotu pasażerskiego. Ma być konkurencją dla Airbusa i Boeinga

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2017 16:40
Chiny wkraczają na zdominowany przez amerykańskiego Boeinga i europejskiego Airbusa rynek lotnictwa cywilnego. Dziś po raz pierwszy wzbił się w powietrze wyprodukowany w Chinach samolot pasażerski C919. Próbny test zakończył się sukcesem - podały media w Pekinie.
rozwiń zwiń